Selam dostlar. Bu sitedeki hikayelere hayranım. Hergün bir iştahla siteyi açar, yeni yazılan hikayeleri itina ile okur ve keyif alırım. Ben de başımdan geçen bir doğruyu itiraf etmek isterim. Bundan dört yıl önceydi. İşyerim bir Liseye yakın olduğundan, öğrencilerden bazen bana uğrayıp halimi soran, ara sıra toplu iğneye, ara sıra borç paraya, bazende muhabbet etmek için gelen fazlaca olur. Bunlardan biri hiç kuşkusuz Lise 2.Ci sınıfa giden bir erkek öğrenciydi. Beni oldukça severdi ve sık sık yanıma gelir, boş zamanlarımda muhabbet ederdik. Yaşı hemen hemen 16-17 benzer biçimde idi. Sarışın, uzun boylu, bebek yüzlü ve kalçaları genç kız şeklinde hafif çıkıktı. Biraz etine dolgun olunca, onu her gördüğümde sanki bir kız ile görüşüyor ve konuşuyor şeklinde heyecanlanır ve müthiş zevk alırdım.

Yaklaşık 6 ay falan, sık sık sohbet etmekle geçti günlerimiz. Önce normal şeylerden başlayan sohbetlerimiz, zaman içinde seksle ilgili mevzulara ve kız adam ilişkileri derken, erkek adama ilişkilere doğru kaydı. Önceleri mehabalaşırken vakit içinde birbirimizi yanaktan öpmeye, ondan sonra dudaktan öperek birbirimize sarılarak ayrılmaya başladık. Birgün yeniden karşılıklı konuşurken adam erkeğe sevişmenin oldukça güzel bulunduğunu, fakat bu işlerin cesaret istediğini, bu işlerin yaşlarının olmadığını ve mühim olan karşılıklı anlak olduğunu konuştuk. Zaman arasında birbirimize aşık olacak derecede bağlanmıştık, fakat bir türlü birbirimizle sevişecek pozisyona giremedik.

Ogün sohbetimiz o şekilde koyulaşmıştı ki, artık ikimizin de dayanacak gücü kalmamıştı, fakat bir türlü ilk hareketi yapamadan birbirimize sarılmış birbirimizi seviyorduk. Tam ayrılacağımız esnada benim elim onun arkasında, onunki de benim arkamda olduğu halde biraz bekler vaziyette durduk. Kalplerimiz oldukça süratli bir şekilde çarparak nefes nefese idik. Derken ben bir ara elimi ön tarafına attım ki ne göreyim, yarrağı kazık gibi olmuş, hemen hemen yerinden fırlayacak vaziyetteydi. Biraz elimle sıvazlayınca asla tepki vermedi. Anladım ki bu bizim ilk hamlemize kafi gelecekti. Ben derhal “Oooo bu ne lan, at siki şeklinde, birazcık sevebilirmiyim?” dedim. O da anında “Elbette!” dedi. Zaten böyle bir hamle bekliyormuş. Biraz pantolonunun üzerinden sıvazladım yarağını. Fakat birileri görür diye hemen kapıyı kilitledim. Zaten ikimizden başka kimse yoktu. Hemen elinden tutup arka odaya götürdüm, burada başladık öpüşmeye.

Bir yandan dudaklarımız birbirini yerken, bir yandan da ellerimiz boş durmuyordu, birbirimizin siklerini sıvazlıyorduk. “Biraz yalayabilirmiyim?” dedim. O da hiç itiraz etmeden kabul etti. Ben onun, o da benim pantolonumu çıkarttı ve öpüşmeye başladık. Sonra yandaki çekyat’a uzandık ve derhal 69 olduk. Aylardır özlemiyle ve hasretiyle yanıp tutuştuğum o görkemli kalçalar ve pürüzsüz göt deliği işte karşımdaydı. En azca 15 dakika birbirimizi yaladık. Göt deliği o denli muhteşemdi ki anlatamam. İyice kıvama getirdikten sonra yüz üzeri yatırdım ve sikimi de tükürükle birazcık kayganlaştırarak o muhteşem deliğe nişan aldım. Yavaş yavaş içerisine girdim fakat aklım başımdan gitmişti. Sanki bir oğlanın götünü sikmiyor, ilk kez gerdeğe giren bir damat edasıyla kızın am deliğini sikiyor ve bakireliğini alıyordum. Muhteşem bir duyguydu ve ortalama 20 dakika siktikten sonra götünün derinliklerine bir volkan gibi patladım. Ama ne patlayış. Adeta tanıştığımız günden bu güne kadar birikmiş tüm menilerimi boşaltırcasına götüne akıttım ve halen sikim inmemişti. Eminim ki saatlerce siksem doymayacaktım. Öylece bir müddet daha sikim ininceye kadar pompaladım ve sikimi çıkarttım. Götünden ılık ılık meni akıyordu. O da, ben de çok mutluyduk.

Sikme sırası ona gelmişti. Yalnız onun siki benimkine oranla daha büyük ve enerjik duruyordu. Ben yüzüstü uzandım ve kendimi yeni kocam olacak genç aşkıma teslim ettim. O da sanki yılların tecrübeli göt sikicisi şeklinde ustalıkla göt deliğimi bir güzel yalayıp kıvama getirdikten sonra o görkemli yarrağını götümün deliğine dayadığı benzer biçimde içine bir gömdü ki, yeminle ağzım açıkta kaldı. Önce oldukca acı duydum, ama onun bana sunduğu bu güzel ziyafete tepki veremezdim. Kendimi genç kocama, genç sikicime teslim ettim. O da ortalama 30 dakika götümü siktikten sonrasında içime bir Ejderha gibi patladı ve üstüme yığıldı kaldı. Bir müddet sonrasında yarağını götümden çıkardı. Ben hemen sikinden çıkan son menilerini de yalayıp yuttum. O gün biz de mutluluktan uçuyorduk. Biraz dinlendikten sonra birer posta daha sikişip oradan ayrıldık.

Böylece aşkımızın ilk temellerini atmıştık. Sonraki günlerde artık birbirimizin müptelası olduk. Hergün sikişmeden edemiyorduk. Karı-Koca gibi, senelerce birbirimizi hergün değişik pozisyonlarda ve farklı yerlerde siktik. Karı-Koca şeklinde artık bibirimizi göremeden duramıyorduk, ta ki o Üniversiteyi kazanıp başka bir şehire okumaya gidinceye kadar. Şimdi hasretle birbirimize kavuşacağımız izin günlerini bekliyoruz. Ona Burs da veriyorum. Denk gelirse uçak biletini alıyorum, direk bana geliyor ve o gün saatlerce sikişip yine onu yeniden uçakla gönderiyorum. Sikişmelerimiz halen aynı heyecanla devam ediyor. On tane karın olacağına, siken sikilen genç Gay bir sevgilin olsun yeter diyorum. Ondan aldığım zevki ve heyecanı hiçbir yerden alamıyorum. İyi ki varsın aşkım, seni seviyor ve götünden, yarağından öpüyorum!