Slm. Adım Hakan. Almanya’da Nürnberg’te kalıyoruz. Oldukça çağdaş bir aileyiz. Karım 38 yaşında, güzel ve fazlaca seksi bir kadın. (Bazılarından benim haberimin olmadığını sandığı) bazı cinsellik fantezileri var. Almanyada çalıştığı işyerindeki adam arkadaşlarıyla, aynı binada oturan komşuyla, Türk marketin çırağıyla falan az sikişmedi. Benim yanımda sikişmese bile, onlarla iyi mi, nezaman ve nerde sikiştiğini bana aleni aleni anlatır. Diyeceksiniz ki, “Götoş madem bunlardan haberin var, niye sesini çıkarmıyorsun?”. Sesimi çıkarmıyorum, bu sebeple karımı oldukça seviyorum. Şunu da burda itiraf etmek isterim ki, ben karımı iyi sikebilen biri değilim. Karım da, (sadece seks amaçlı olmak şartıyla), bulmuş olduğu abaza adamlarla sikişip, o şekilde mutlu oluyor. Fakat karımın bana olan sevgisine ve bağlılığına en ufacık bir süphem yok! Ben karım için herşeyi feda ederim, karım da benim için!

Kızıma gelecek olursak, Onu da oldukça özgür yetiştirdik. Dedim ya, bizler fazlaca uygar bir aileyiz. Kızım seks mevzusundaki tüm bilgilerini karımdan aldı. Kızımın karımdan gizlisi saklısı yoktur. Geçen yıl okuldan derslik arkadaşına kızlığını verdiği günü bile karımla paylaştı (Karım da benimle doğal olarak!). Kızım, sevgilisiyle cinsellik konusunda problemi olduğunda da karımdan öğüt alır. Karım da, kızımın sevgilisini yatakta iyi mi memnun edeceğini, nasıl oral sex yapması gerektiğini, iyi mi sperm yutması icap ettiğini, iyi mi anal seks yapması icap ettiğini, iyi mi korunulması gerektiğini, nasıl prezervatif kullanılacağını falan detaylı bir halde anlatır kızımıza. Hatta kızımın erkek arkadaşı bizde kalın, Prezervatifleri karım kendi eliyle kızımın odasına bırakır.

Şimdi size yaşadığımız bir olayımızı anlatmak istiyorum. 2 sene önce ailecek (karım ve kızımla) arabayla Türkiyeye gittik. İstanbulda yedi gün eş arkadaş ve akrabaları ziyaret ettikten sonra, kalan 3 haftayı da tatille koymak suretiyle Antalya’ya indik. Beş yıldızlı güzel bir otele yerleştik. Antalya’ya vardığımızın 2. Günü Oteldeki kalabalıktan sıkıldığımız için ve çevreyi şöyleki bir gezip tanımak amaçlı, Toros dağlarına otomobille günübirlik geziye çıktık. Rafting yapılan Beşkonak taraflarında aracımın bozulmasıyla olaylar başladı. Tabi ogün bizim gibi çağdaş bir aile dağın başlangıcında yolda kalınca, etrafta da tarlada çalışan mevsimlik işçiler olunca, Eyvah! Dedim. Arabadan inip motorkaputunu açtım, arızayı bulabilirmiyim diye bakıyorum, bulamadım. Tarlada çalışan işçilerden biri (sonradan isminin Haydar olduğunu öğrendim), yanıma gelerek, “Ben motordan anlarım…” dedi. Motorun sağını solunu kurcaladı, sonra, “Bu iflah olmaz, çekici çağırmanız lazım.” dedi. O sırada yol servisini arayıp arızayı tanım ettim, onlar da arabanın çekilmesi icap ettiğini ve 2 saatten önce gelemiyeceklerini söylediler. Onlardan gelirlerken bir tane de kiralık otomobil getirmelerini rica ettim, kapadım telefonu. Haydar, “Sıcakta beklemeyin, gelin size işçi Barakasında soğuk Ayran ikram edeyim.” dedi.

Haydar, kaba saba, 44-45 yaşında, üzeri başı toz içinde bir adamdı. Hep beraber Barakaya girdiğimizde, içerde (Cafer adında) bir işçi, bir dergideki çıplak hanım resimlerine bakarak 31 çekiyordu! Bizi görür görmez derhal toparlandı ve elindeki dergiyi kapatarak kaldırdı. Hepimiz şaşkın şakın birbirimize bakakaldık. Cafer 30’lu yaşlarda, sıska, bakımsız bir işçiydi. Barakanın her tarafında üstüne kucak kucak sperm attırılmış kadın resimleriyle dolu Gazeteler vardı ve içersi leş şeklinde Sik Taşşak kokuyordu. Haydar, Caferin bu hareketinden dolayı özür diledi. Biz de “Önemli değil, olağan şeyler bunlar, hem Delikanlının kabahati yok, biz habersiz geldik, O kusura bakmasın.” dedik. Oturduk, Ayranları içerken Caferin bakışları karımın mini eteğine kenetlenmişti. Haydar ayaktaydı ve Baraka içindeki eşyalara biraz da olsa düzen vermek için, bir o köşeye bir bu köşeye gidiyor, birşeylerle uğraşıyordu. Fakat dikkatimden kaçmadı, Haydarın gözü de sürekli kızımın arkasında, düşük belli kotundan görünen Tanga külotuna takılıyordu. Gördükleri bu manzaralar her ikisinin de siklerini çatlarcasına kaldırmıştı…

Kızım Ayranını bitirince, “Bunaldım, ben dışarıya çıkıyorum, etrafa şöyle bir bakacam…” dedi. “İyi çık, ama fazla uzaklaşma…” diye izin verdik ve çıktı. İki dakika geçmeden Haydar da, “Ben de çıkayım da Kıza gözkulak olayım, nehire inerse kaybolur…” diyerek çıktı. Barakada Cafer, karım ve ben kaldık. Karımın bir huyu vardır, aklından ne geçiyorsa, hiç esirgemeden pat diye söyler. Cafere, “Niye 31 çekiyorsun? Köyde beraber olacağın kadın falan yok mu?” diye sordu. Bu oldukça aleni sual karşısında şaşıran Cafer karıma cevap vermek yerine bana baktı. Sanki konuşmak ve yanıt vermek için benden izin talep eder benzer biçimde hali vardı. Cevap verebilirsin anlamında kafamla işaret verdim. Cafer de karıma, “Yok abla ne gezer! 3 aydır hanıma hasretiz burda, kadınsızlıktan kırıldık, hele sizin benzer biçimde bayanların ancak resmini görebiliyoruz burda, 31 çekmeyip ne yapalım?” diye cevap verdi ve yetim bir çocuk edasıyla boynunu önüne eğdi.

Bu cevap karşısında karımla göz göze geldik. Karımın bana bakışlarından Caferin durumuna üzüldüğünü anladım. Karım bana kafa göz işaretiyle birşey sordu, tam anlamasam da galiba Cafere bu mevzuda destek olmak istiyordu. Bende kafa işaretiyle karıma, “Tamam, ne yapmayı düşünüyorsan yap!” mesajını verdim. Karım bacaklarını iyice ayırarak, külotu Cafer tarafınca aleni seçik görünecek halde oturdu. Bu tabi Caferin dikkatini derhal çekti, bakışları karımın bacak arasına kenetlendi. Karım, “Memleketinde seks yaptığın birisi var mı? En son nezaman sex yaptın? Sevgilin var mı? Sevgilin ağzına alıyor mu? Arkadan yapıyormusunuz? Hiç Eşek siktin mi?” benzer biçimde sorular sormaya başladı. Cafer utana sıkıla, birazcık da benden çekindiği için, kendini kapana sıkışmış benzer biçimde hissediyor, sandalyede bile huzurla oturamıyordu. Buna rağmen karıma kısa kısa da olsa cevaplar veriyordu. Ben bile Caferin yarağının patlayacak duruma geldiğini görebiliyordum. Karım bana bakarak, “Ay Hakan, dayanamayacağım, Cafere en azından Manuel (Elle) yapacam!” dedi. Cafer karımın niçin bahsettiğini anlamadı bile, aval aval bakıyor sadece.

“Olur hayatım…” demek zorunda kaldım. Karım kalktı Caferin yanına geçti, Cafere sarılarak, “Kocacığım bizi Videoyaya çeksene!” dedi. “Olur…” dedim, Camerayı kabından çıkardım ve Karımla Caferi kaydetmeye başladım. Ben kaydederken karım da “Beşkonakta arabamız bozuldu, burdaki insanlar fazlaca misafirperverler, bize Ayran ikram ettiler, buralar çok güzel, Cafer oldukca yakışıklı bir genç, ama malesef burda birlikte olup cinsellik yapacağı kimse yok…” gibisinden, Cameraya poz veriyor ve Röpörtaj yapar şeklinde konuşuyordu. Az sonra karım anlatmayı bıraktı ve elini Caferin pantolonunun önüne attı. Caferin sikini dıştan birazcık okşadıktan sonra, Caferin kemerini çözdü ve sikini dışarıya çıkardı. Önüne çökerek, eliyle biraz 31 çektirir şeklinde sıvazladıktan sonra, Caferin sidik kokan donunu koklaya koklaya, eğri büğrü, ama uzun yarağını yalamaya başladı. Cafer daha karım ağzına alır almaz boşaldı karımın ağzına! Boşalırken de kurbanlık koyun şeklinde çırpınıyordu garibim. Karım Caferin tüm spermlerini yaladı yuttu ve sikini yalamaya devam etti. Sanki karım Caferin yarağının inmesini istemiyormuş gibi bir hali vardı. Ben de sesimi çıkarmadan Cameraya çekmeye devam ediyordum…

Karım ayağa kalktı, külodunu dizlerine kadar sıyırarak masaya domaldı ve Cafere, “Hadi gel sik beni!” dedi. Cafer garibim neye uğradığını şaşırmış, bu yaşananlardan iyicene salaklaşmış, (Ne yapayım?) gibisinden yüzüme bakıyor. Kafamı sallayarak, “Devam!” dedim. Cafere müsade verdiğim halde yeniden de ürkek ürkek kalktı sandalyeden ve domalmış karımın arkasına geçti. Halen bana sanki (Gerçekten karını sikmeme izin veriyormusun?) şeklinde bakıyordu. “Devam! Devam!” dedim. Cafer sikini arkadan karımın amına sokarak gidip gelmeye başladı. Karım çok geçmeden zevkten inlemeye başladı ve Caferi iyice azdırmak için neler neler söylüyordu. “Sik beni aslanım! Geçir koca yarrağını! Dağıt amcığımı! Köyündeki Eşşekleri siker gibi sik beni! Daha süratli sok! Daha sert sik beni!” benzer biçimde laflar söyleyerek, zaten abaza olan Caferi iyice körüklüyordu. Birkaç dakika geçtikten sonrasında Caferde utangaçlık namına birşey kalmamış, karımın amcığını hızlı süratli sikiyor, siki karımın amına piston gibi girip çıkıyordu. Karım masaya yapışmış, artık zevkten gıkı çıkmıyordu (karım orgazm olup boşaldığı zaman sesi çıkmaz). Karım orgazm olmuş, ama Caferin boşalacağı yok henüz. Karım elini arkaya atarak Caferin sikini kavradı, amından çıkarıp götüne yerleştirdi…

Cafer, şaşkınlığı bir kat daha artsa da, hiç (olmaz, istemem falan) demeden karımın götünü sikmeye başladı. Karım götten sikilmekten de çok zevk alır ve saatlerce sikseler götünü bıkmaz. Caferin siki götüne iyi girsin diye, karım iki eli arkada kalçalarını ayrık tutuyordu. Fakat Cafer daha 5 dakika geçmeden karımın üzerine abanarak yığıldı, hareketsiz kaldı. Evet Cafer karımın götüne boşalmıştı, ben de karımın sikilişini seyrederken küloduma boşaldım bu arada doğal olarak. Karım Caferin altında nerdeyse ezildiğinden kalkmak istedi. Cafer sikini karımın götünden çektiğinde, karımın götünden akan spermler yerlere kadar döküldü. Cafer külodunu çekip pantolonunu bağlarken, karım da benden kağıt mendil istedi. Mendili verdim. Karım amcığını götünü silip temizlerken, bana, “Kaydettin mi hepsini?” diye soruyordu. “Kaydettim, kaydettim…” dedim.

Karım da üzerine başına çeki düzen verdikten sonra barakadan çıktık. Sağa sola bakındık, fakat ne Haydar var ortalıkta, nede bizim kız! Cafer, “Belki aşağı ırmak kenarına indilerse burdan görünmez, siz durun ben bakıp geleyim.” dedi. Cafer gitti, ben karımla birlikte barakanın önünde hem kızımızı, hemde yol yardımını bekliyoruz. Yarım saat sonra yol yardımı kurtarıcı ile geldi. Sağolsunlar, benim sipariş verdiğim kiralık arabayı da getirmişler. Bir sürü kağıt kürek imzaladıktan sonrasında, kiralık arabayı teslim ettiler ve bizim bozulan arabayı çekiciye takıp Antalyadaki Servisin yolunu tuttular. Cafer bakmaya gittikten bir saat sonrasında, çalıların arasından çıkıp geldiler, kızım, Haydar ve Cafer. Kızımın suratı kıpkırmızı, üzeri başı çamur halde. “Kızım ne oldu?” diye soruyorum, “Birşey yok babacığım! Irmak kenarına inerken ayağım kaydı düştüm. Araba meselesi çözümlendiyse Otele gidelim artık!” dedi.

Suçlu gibi duran Cafer ve Haydara misafirperverlikleri için teşekkür edip, kiralık arabaya bindik, Otele döndük. Otelde hepimiz kendi odamıza çekildik duş almak için, kızımız da kendi odasına. Duştan sonrasında akşam yemeğine indik hep birlikte. Yemekten sonrasında ben barda otururken kızımla karım yukarı Odaya çıktılar. Kızmın karıma anlatacakları özel şeyler varmış. Bir saat sonrasında yine aşağı Lobiye indiler. Ben karımla başbaşa bir iki kadeh içip, sonrasında da plaja yürüyüşe çıkmaya karar verdik. Kızım da Otelin Discosuna gideceğini söyleyerek yanımızdan ayrıldı…

Kızım gittikten sonra karıma sordum, “Neymiş kızımızın anlatacağı özel konu?” diye. Karımın anlattıkları ise tam ‘Yuhh Be!’ dedirtecek şeylerdi. Kızımız Barakadan çıktıktan sonrasında ırmak kenarına gitmişti ya, Haydar da arkasından. Haydar ırmak kenarında bizim kızın orasını burasını ellemeye başlamış, bizim kız da korkusundan sesini çıkaramamış. Sonra Hayadar kızımızı yatırmış bir güzel amından zorla sikmiş o kocaman kart siki ile. Kızımızın götünü de sikmek istemiş, fakat yarağı oldukça kalın olduğundan sokamamış kızımızın götüne. Daha sonrasında Cafer bunlara bakmaya gittiğinde, bunları sikişirken görünce, o da katılmış kızımı siken Haydara. Haydar kızımı amından sikerken, Cafer de aynı anda götünden sikmiş kızımızı. Gerçekten Yuhh kısaca! Ulan kıyamadan nasıl ikiniz birden zorla siktiniz 17 yaşındaki körpecik kızımızı! Yazık, tazecik kızımızın amını götünü dağıtmışlar, Ayı herifler ne olacak!

Tatilimiz bitene kadar All İnclusiv Otelimizden ayrılmadık. Hep Otelde zaman geçirdik. Yüzme havuzunda, Discosunda, Barında, Lobisinde ve Saunasında. Almanyaya döndüğümüzde karımla beraber, kucak kucak Caferin karımı siktiği videoyu seyrediyoruz ve o macerayı yad ediyoruz. Kızımız o yaşamış olduğu zorla sikilme vakasını unuttu bile. Karım da, “Oldu bir kere, yapılacak birşey yok!” diyor. Ama ben kızımızın iki kaba herif tarafınca zorla sikilmesini ne unutabiliyorum, ne de kabullenebiliyorum! Ne deneyelim, elden birşey gelmiyor arkadaşlar!