Selam. Ben Türkiyenin doğusunda, adını vermek istemediğim, güzel ve bir o denli sıcak bir ilinde doğdum. Ailem Almanyaya gelip bizleri de yanlarına alıncaya kadar o şehirde okudum. Yazacağım hikaye, benim başımdan geçen hayatımın en güzel ve iyiki yaşamışım demeden geçemeyeceğim anılarındandır. Oturduğumuz binadaki komşularımızın çocuklarıyla oldukça iyi bir dostluğumuz vardı. Bülent ve Asım abi, ben ve Yavuzdan 2-3 yaş büyüklerdi. İlimiz yazları oldukca sıcak olduğu için, geceleri binanın damında hep beraber, bir aile şeklinde yatardık. Ben ve Yavuz o zamanlar 16 yaşındaydık, cinselliği pek bilmiyorduk. Ben yeni yeni sikimdeki kıpırdanmaların farkında olarak sikimle oynamaktan zevk almayı öğreniyordum.

Yine bir gece birlikte yatarken, Bülent abi Asım abiyle yorganın altında oynaşıyorlardı. Ben de onları seyrediyordum. Karanlık olduğu için beni pek ayrım edemiyorlardı. Bülent abi Asım abinin peşinden sıkıca sarılmış, “Karıcığım seni sikmeye doyamıyorum, seni çok seviyorum, beni kudurtuyorsun!” gibi sözler ederken, Asım abi de, “Sik kocacığım sik, bu göt sana kurban olsun, sen benim birtanemsin, kocamsın!” diyordu. Yavuz da bana yakın yatıyordu, benim yorganımın altından bana sarılmasıyla kendime geldim. Yavuzu uyuyor sanıyordum, uyumuyormuş. Bülentle Asım abiyi göstererek, ne yaptıklarını sordum. Yavuz da, “Onlar her gece bu şekilde Karı-Koca oyunu oynuyorlar, zaman zaman ben de onlara katılıyorum. Sen de onlarla oynamak istermisin?” diye sordu. Ben de, “Evet istiyorum, ama beni de oynatırlar mı?” dedim. Yavuz, “Gidip soralım!” dedi. Kalkıp yanlarına vardık ve “Biz de sizinle oynamak istiyoruz, olur mu?” diye sorduk. Onlar da, eğer burda olanları hiç kimseye anlatmaz isek, onlarla oynamamızı kabul ettiler.

Yorganı açtıklarında Bülent abinin yarağını Asım abinin götüne sokup çıkardığını görür görmez sıradan etkilendim. Bülent abinin yarağı bayağı uzun ve kalındı. Asım abininki de ondan pek farklı sayılmazdı. Bizim üstümüzde zaten sadece külotlarımız vardı. Bülent abi Asım abinin götünden sikini çıkardı ve bana, “Gel o vakit sen benim karım ol, Yavuz da Asımın karısı olsun, beraber oynayalım!” dedi. Ben Bülent abinin, Yavuz da Asım abinin koynuna uzandık. Ben kendimden geçmiş bir vaziyette olacakların heyecanıyla titriyordum. Ama Yavuz önceden bu oyunu onlarla oynadığı için olacakları biliyordu. Bülent abi benim külotumu çıkardı ve “Gel karıcığım, kocanın yarağını yala!” deyip, devasa sikini yalamam için ağzıma sokmaya çalışıyordu. Daha hiç sik yalamadığım için, iyi mi yapılacağını bana ilkin göstermesini söyledim. Bunun üzerine Bülent abi Asım abiye, “Karıcığım gel yala da, Kemal de nasıl yalanırmış öğrensin!” dedi ve kocaman sikini Asım abinin ağzına soktu. Asım abi Bülent abinin yarağını dondurma yalar benzer biçimde hem yalıyor, hemde sikini sıvazlamayı ihmal etmiyordu.

Ben de Asım abinin yanına diz çöktüm ve onunla beraber Bülent abinin sikini yalayıp ağzıma almaya başladım. Biz yaladıkça Bülent abiden garip tuhaf inlemelerle, “Çok güzel karılarım, fazlaca güzel yalıyorsunuz, birazdan ikinizi de sikeceğim!” deyip, hızlı hızlı sikini bir benim, bir Asım abinin ağzına sokup çıkarıyordu. Ben Bülent abinin yarağını yalamaya alışınca, Asım abi de yanımızda bizi okşayan Yavuzun başını tutup, “Haydi karıcığım, sen de benim sikimi yala, seni sikmem için hazırla!” dedi ve o da Yavuzun ağzını sikmeye başladı. Ben Bülent abinin yarağını yalamaktan okadar oldukca zevk alıyordum ki anlatamam. Bülent abi de boş durmuyor, benim sikimi eline almış oynuyor, bir taraftan da tüm vücudumu okşuyor, yalıyordu. Zevkten benim ayağım yerden kesilmiş, sanki uçuyordum. Bülent abi bir ara, “Dur yoksa ağzına patlayacağım, şimdi sikme sırası geldi!” dedi ve beni yatağın üzerine sırtüstü uzatıp, dudaklarıma yumulup öpmeye, ağzımın arasında dilini dolaştırmaya başladı. Benim vücudum ondan çok küçük olduğu için, beni oyuncak benzer biçimde zorluk çekmeden istediği pozisyona çevirip, her yerimi okşuyor, yalıyordu…

Bütün vücudumu yaladıktan sonrasında dilini götümün deliğinde dolaştırmaya başladı. Belli ki bu işi herzaman yapıyordu. Dilini götüme yerleştirip çıkarıyor, hem de parmaklarıyla ıslanmış götümü genişletmeye çalışıyordu. Bu arada Asım abi de aynı şeyleri Yavuza yapıyor, farklı değişik sesler çıkarıyorlardı. Asım abi Yavuzun götünü iyice yalayıp genişlettikten sonra, “Karıcığım hazırsan seni sikmek için sabırsızlanıyorum!” dedi ve Yavuzun bacaklarını kendi omuzuna kaldırıp, yarağını Yavuzun götüne dayadı, sokmaya çalışıyordu. Yavuz da Asım abiye, “Kocacığım azar azar sok, acıtma!” diyordu. Asım abi kısa bir abanmayla sikinin başını Yavuzun götüne sokmuş, oldukça yavaş hareketlerle, sikini kısa kısa Yavuzun götüne sokup çıkarıyor, “Karıcığım acıyor mu?” diye soruyordu. Yavuz da zevkten kendinden geçmiş bir vaziyette inliyor, “Biraz daha, biraz daha sok!” diye yalvarıyordu.

Bu arada Bülent abi de hem dili hem parmaklarıyla beni sikiyor, beni onun deyimiyle sikmeye hazırlıyordu. O da beni damaltıp, bu sefer arkadan götümü yalayıp parmaklamaya başladı. Bir 5 dakika bu şekilde siktikten sonrasında, “Artık kızlığını bozmanın zamanı geldi!” dedi. Ben pek anlamamıştım, ama dedim ya olacakları sabırsızlıkla bekliyor ve zevkten uçuyordum. Sikini göt deliğime dayamadan önce, bolca tükürükle hem götümü hem yarağını iyice ıslattı. Sonra kendimi kasmamamı, rahat olmamı söyledi ve bastırmaya başladı. O zorlayınca götüm acıyor, birazcık ileri kayıyordum. Beni sıkıca tutup, birden abanınca sanki götüm yırtılıyordu. Durmasını söyledim. O vaziyette biraz durakladı ve “Acı azalınca sen azar azar istediğin şeklinde git gel!” dedi. Ben de duyduğum acıdan ziyade, zevk aldığım için, yavaş yavaş hareketlerle tümünü götüme alıncaya kadar, ağır ağır git gel’lerden sonrasında hızlanmaya başladım. Bülent abi idareyi bana bırakmış, beni sikmenin zevkini çıkarıyor, “Harikasın küçük karıcığım, artık senden başkasını sikmem, çok güzel siktiriyorsun!” deyip beni uçuruyordu.

Ben artık anlatılmaz zevkler arasında, kendimden geçmiş, sikilmenin tadını öğrenmeye çalışıyordum. Bülent abi bu pozisyonda beni minimum yarım saat siktikten sonra, iyice hızlanıp, “Geliyorum karıcığım, geliyorum! Götünü döllerimle dolduracağım!” diye diye, hem götüme pompalıyor, bununla beraber da benim kalkmış ve zonklamaya başlamış sikimi sıvazlıyor, bana 31 çektiriyordu. Derken içime ılık ılık döllerinin tazyikle fışkırdığını hissettim. Bülent abi sikini içimden çıkarmadan beni yere uzatıp, üstümde gidip gelmeye devam etti, taki siki içimde ufalıp, içime akıttığı döllerle birlikte kendiliğinden içimden çıkana kadar. Asım abi de Yavuzu farklı pozisyonlarda siktikten sonra, o da Yavuzun içerisine bütün döllerini akıtmış, içerisinden çıkarıp Yavuzun ağzına vermiş, son damlalarını yutturuyordu. Ben de Bülent abinin yarağını ağzıma aldım yalıyordum. Siki ağzımda tekrar canlanmaya başladı. Ben yaladıkça aynı büyüklüğüne ulaştı ve beni üstüne aldı, tekrar götüme sokup alttan pompalamaya başladı. Gece boyunca beni değişik pozisyonlarda sikip kudurttu, hem götüme hem ağzıma döllerini doldurdu.

Bu Karı-Koca oyunu, ben Almanyaya gelene dek, hergün devam etti. Ve ben sikilmeye iyice alışmış, Bülent abiyle Asım abinin karısı olmuştum. Akşamları kendimi onlara vurdurmak için gidip altlarına yatıyor ve kendimi siktirmeye bayılıyordum. Almanyada da kendimi siktirmeye devam ettim…

Hepinizin siklerinden öpüyorum!