Mrb ben İstanbuldan Serdar. Size başımdan geçen, fakat halen daha unutamadığım gerçek bir olayı anlatacam. Ozaman ben 17 yaşındaydım, adam kuzenim de 16 yaşındaydı. Ama kuzenim daha hanım bile sikmemişti. Bir gün beni aradı, annesinin ve babasının köye gittiklerini, kendisinin evde bir tek olduğunu ve gece onlarda kalıp kalmayacağımı sordu. Ben de, “Kalırım, gelirken içki getiririm, içer, eğleniriz.” dedim. Bakkaldan 2 şişe şarap aldım gittim evlerine. Eşofmanları giydik ve başladık içmeye. Kuzenim, “Pornofilmi izleyelim mi?” diye sordu. Ben de, “İzleyelim!” deyince, koydu bir film. Filmi izlerken benim sikim kalktı tabi. Eşofmanımın üzerinden sikimi okşuyordum, bir yandan da kuzenin sikine bakıyordum. Onunki de kalkmış ve eşofmandan fırlayacak benzer biçimde duruyordu. Ama daha doğru dürüst 31 çekmeyi ve boşalmayı beceremiyordu.

O anda şaşırtıcı ve hayret verici tahrik olmuştum ve ilk kez bir adama karşı cinsel anlamda birşeyler hissetmeye başlamıştım. Ben de onu tahrik edip, o anda sikini okşamayı çok istiyordum. Tahrik olsun diye kendi eşofmanımı birden çıkardım ve sikimi okşamaya başladım. Ama bu onu tahrik etmeye yetmedi. Tişörtümü de çıkarıp, yanında çırıl çıplak kendimi okşamaya başladım. Kuzenim güya filmi izliyor şeklinde yapıyor, fakat bana baktığını hissediyordum. Çünkü ben de aynısını yapıyordum, benimde gözüm onun sikindeydi. Sonunda dayanacak gücüm kalmamıştı artık, kuzene, “Sen de soyunsana!” dedim. Kuzen ilk önce utandı ve soyunmak istemedi. Fakat ben ısrar edince nihayet dayanamayıp o da çırılçıplak soyundu. Çok ürkekti. Ona bacaklarımı okşamasını söyledim, “Böyle boşalıyorum ben!” dedim. Bacaklarımı okşamaya başladı. Ben de daha çok dayanamayıp onun yarağını tuttum. Kuzenim birden, “Ne yapıyorsun?” dedi. “Seni boşaltayım.” dedim. O da artık daha fazla itiraz etmedi ve ben derhal onun yarağını yalamaya başladım. Kuzenim zevkten deliriyordu, adeta uçuyordu.

Sonra onun beni yalamasını istedim. Beni yere yatırdı, her tarafımı yalamaya başladı. Götümün deliğine varana kadar her tarafımı yalıyordu. İkimiz de zevkten deliriyorduk. Ona yere uzanmasını söyledim. Sonra yarağını ağzıma alıp kemirircesine yalamaya başladım ve ona, “Beni sikmek istermisin?” diye sormuş oldum. Kuzen derhal, “Saçmalama yaa! Yok olmaz!” dedi. Kafaya koymuştum, kuzenin sikinin üstüne bir defa oturmazsam mahfolacaktım. “Ne olur sik beni!” diye yalvarıyordum. İlk defa siktirecektim kendimi, fakat sanki kendimi siktirmeye alışıkmışım benzer biçimde davranıyordum. En sonunda kuzeni ikna ettim ve sikinin üstüne oturdum. Fakat oldukca uğraşmamıza karşın girmedi, beceremedik. Ben, “Şampuanla deneyelim!” dedim ve şampuanı getirip onun yarağına sürdüm, sonrasında da götümün deliğine. Orta parmağımla götümün deliğini alıştırıyordum…

Sonunda götümü sikilmeye hazır hale getirdim ve domaldım, “Hadi şimdi sok!” dedim. Kuzen arkama geçti ve sikini götüme az az sokmaya başladı. Bağırmamak için kendimi zor tutuyordum, fazlaca acıyordu. Ama birtaraftan da zevk alıyordum, kendimi hanım gibi hissetmeye başlamıştım. En nihayetinde kuzen yarağını götüme köküne kadar soktu! Ben altında iyi mi inliyordum fakat, inanılmaz bir zevk alıyordum. “Sik beni!” diye sayıklıyordum. Kuzen de asla durmadan gidip geliyordu, o da zevkten uçuyordu. Ve sonucunda boşalacağını söyledi. Hemen götümden çıkarıp ağzıma vermesini istedim. Sikini aldım ağzıma ve yalamaya başladım. Daha o saniye ağzımın içine öyle bir boşaldı ki, sanki çeşme şeklinde akıyordu. 30 saniye asla kesilmeden döl geldi, ağzım kuzenin dölüyle dolmuştu. Zorlana zorlana yuttum hepsini.

O günden sonra bunu sık sık meydana getirmeye başladık. Fakat bir seferinde kuzen beni sikmekten bıktığını ve benim de onu sikmemi istedi. Hiç unutmam Bayramın birinci günüydü, bizim evde kimse yoktu, akşama kadar içki içtik yine. Akşam bizimkiler ulaşınca babamdan izin istedim, “Biz kuzenle alt kattaki boş evde yatacağız.” dedim. Babam da izin verdi. Alt kata iner inmez, daha kapının orda sikini bana sürttürmeye başladı. Birbirimize değer değmez derhal tahrik oluyorduk. Eve girdik, hemen çırıl çıplak soyunduk. Biraz öpüştükten sonrasında, benden domalmamı istedi ve götümün deliğini yaladı. Sonra benim de onun götünü yalamamı istedi. Kuzeni yatağa yüzükoyun uzattım, götünü iki elimle açtım ve deliğini yalamaya başladım. Parmaklayarak götünü azar azar alıştırıyordum. Kuzen kendini sıkıyordu, sıkmamasını söyledim. Kuzenin götü artık iyice açılmıştı, artık sokmanın zamanı gelmişti. Usulca sikimin kafasını soktum. Kuzenim kız şeklinde inliyordu. Birkaç gidip gelmeyle sikimi köküne kadar soktum. Ben kökledikçe o benim taklitlerimi yapıyor, “Sik beni!” diye bağırıyordu. Kuzenimin götünü 20 dakika kadar siktim ve götüne boşaldım.

Ogün kuzenimle sabaha kadar birbirimizi siktik. 5 yıl böyle devam etti. 5 yıl, ne o nede ben asla kadın sikmedik, hanım sikmek aklımıza bile gelmedi doğrusu. Birbirimizi sikmek inanılmaz zevkli bir duyguydu. Daha sonra biz de kızlarla evlendik ve artık birdaha da birbirimizi sikmedik. Bu olay hayatımda unutulmayanlar içinde yerini aldı. Şimdi yaşım 25 ve karımla sevinçli bir şekilde evli biriyim, fakat inanırmısınız halen kuzenimle birbirimizi siktiğimiz o günleri temenni ediyorum. Keşke o günler geri gelse…