Merhabalar ben Almanyadan Emre. Alman karım Amanda ile bundan 3 sene ilkin evlendiğimde, kendisinin 13 yaşında Chantal adında bir kızı vardı. Chantal’ı ancak birgün görmüştüm Amanda’yla evlendiğimde, 3 sendedir de birdaha görmedim. Üvey kızım Chantal, geçen aya kadar, Aachen’da yaşayan babasıyla (Amanda’nın eski kocasıyla) kalıyordu. Geçen ay karım Amanda, Chantal’ın 16 yaşına girdiğini, ergenlik süreci yaşamış olduğu için de babasıyla anlaşamadığından söz etti ve Chantal’ın bizle kalıp kalamayacağını sordu. “Tabii ki kalabilir! Hemen atlasın gelsin!” dedim. O gece karım (herhalde kızının bizle kalmasına izin verdim diye) daha bir ateşli sikişti benle. 3 yıllık evliliğimizde derhal hemen her gece karımla sikişirdik, fakat böyle ateşli sikişmesine çok nadir tanık olmuştum.

Üç gün sonra, bir Pazar günüydü, Chantal’ı karşılamaya Bahnhof’a gittik. Chantal bir elinde çantası, bir elinde de çektiği tekerlekli valiziyle çıkıp vardığında şok olmuştum! O benim 3 yıl ilkin hatırladığım cılız, kısa boylu, tahta benzer biçimde götü, minicik memeleri olan, yüzü çilli kız çocuğu gitmiş, yerine 16 yaşında, 1.75 boyunda, etine buduna dolgun, dev gibi göğüsleri, iri yuvarlak götü olan, terim yerindeyse ‘Kısrak benzer biçimde’ bir erişkin kız gelmişti! Chantal’ın güzelliği karşısında ağzım açık baka kalmıştım. Tanrım, bir kız 3 senede bukadar mı serpilir ve güzelleşebilirdi. Chantal ilkin annesine sarıldı ve kucaklaştı, sonrasında, “Hallo Emre!” diyerek geldi bana sarıldı. Boyu tam benim boyuma geliyordu. Sarıldığımız o birkaç saniye beni alıp götürmüştü. Chantal üvey kızım olmasaydı da, bir başakası olsaydı, ne bileyim sevgilim falan olsaydı, ona orda saatlerce sarılmak isterdim. Mis gibi kokuyordu, kokusu beni çıldırtmaya yetmişti bile! Chantal’a sarılmayı istemeye istemeye bıraktım ve valizini aldım, arabanın bagajına koydum. Amanda yanıma, Chantal arkaya bindiler ve hareket ettik.

Eve varana kadar Anne Kız arabada söyleşi ettiler. Bense pek konuşmuyor, belli etmeden sürekli aynadan Chantal’ın arkada kısa eteği ile huzurlu oturuşundan ötürü görünen Tanga küloduna ve külodundan tüm detaylarına kadar belli olan amcığına bakıyordum. Sikim kalkmıştı ve karım farkedecek diye çekiniyordum. Chantal (belki kasıtlı, belki de farkında olmadan) bacaklarını hafifçe hafif açıp kapatıyor, sanki oturmuş olduğu yerde Orgazm olacakmış şeklinde, belli gayri muayyen hareket ediyordu. Evin önüne geldiğimizde nerdeyse pantolonuma boşalmak üzereydim. Karımla Chantal arabadan indiklerinde, ben (sikim insin diye) birkaç saniye torpidoda birşeyler arıyormuş benzer biçimde yapmak zorunda kaldım. İnip bagajadan valizini alarak girdik Apartmana. Merdivenlerde onlar önümden çıkıyorlardı. Ben de elimde valizle arkalarından, Chantal’ın sütün şeklinde bacaklarına ve her basamağa adım attığında götünün arasına girip çıkan Tangasının ipine baka baka, gördüğüm harika görünüm karşısında kudurarak, çıkıyordum.

Eve girdiğimizde salonda biraz soluklandıktan sonrasında Chantal’a hazırlamış olduğumuz odasını gösterdik. Valizini yatağına koydum. Chantal derhal valizi açtı ve annesiyle birlikte elbiselerini dolaba ve çekmecelere yerleştirmeye başladılar. Oda’da benim varlığımdan rahatsız olmadan, Chantal valizindeki külotlarını ve sütyenlerini annesine veriyor, annesi de inceledikten sonrasında bana gösteriyor, “Çok sexy şeyler değilmi?” diyerek çekmecelere yerleştiriyordu. Benimse dilim damağım kurumuş, sadece, “Evet çok sexy!” diyebiliyordum. Valizdeki eşyaları yerleştirme işleminin sonuna doğru, karım valizden bir Vibratör çıkınca, aldı eline ve Chantal’a, “Bu da ne? Ne yapıyorsun bununla?” diye sordu. Chantal sinirli bir halde, “Üfff anne! Neye benziyor? Vibratör doğal olarak ki! Masturbasyon yapıyorum onunla!” diyerek, Vibratörü annesinin elinden almış olduğu şeklinde çekmeceye koydu. Annesi şaşırmıştı, “Kızım gençsin güzelsin, seks yaptığın adam arkadaşın yok mu da Masturbasyon yapıyorsun?” diye sordu. Chantal da, “Yok anne! Bu mevzuyu sonrasında konuşsak…” dedi, nedense bu konuda rahatsız olmuştu.

Odayı yerleştirme işi bittikten sonra karım, Chantal’a, “Ben akşam yemeğini pişirirken sen de gir bir duş al!” dedi. Karım mutfağa, Chantal banyoya gitti, ben de salona geçtim oturdum. Oyalanmak için TV’yi açtım, fakat kafamdan Chantal’ı atamıyordum birtürlü. Salonda biraz oyalandıktan sonra mutfağa gitmek niyetiyle kalktım. Koridordan geçerken banyo kapısının aralık olduğunu gördüm. İçeriye bir göz attığımda Chantal çırılçıplak duş yapıyordu. İçimden girip saldırmak istedim, fakat bunu yapamazdım. Chantal’ın duştan çıkacağını anladığım için hemen yine salona geçip koltuğa oturdum. Chantal 2 dakika sonrasında çıktı. Havluya sarılmış. O biçimde geldi yanıma oturdu. Bacakları kaymak şeklinde harikaydı, oldukca muntazam vücudu vardı. Beynimde şimşekler çakıyordu, sarılıp dudaklarına yapışmak istiyordum, fakat yapamıyordum…

Karım Amanda elinde yemeklerle geldi ve Chantal’a, “Hadi giyin de yemek yiyelim!” dedi. Chantal, “OK!” deyip giyinmeye gitti. Çok seksi görünüyordu, gözümü alamıyordum, ardından baka kalmıştım. Bunu fark eden karım, “Harika bir kız değil mi, büyüdü devasa oldu!” dedi. Ben de, “Evet, oldukca tatlı!” dedim. Karım gülümsedi, dudağımı öperek, “Ona haiz olmayı istiyorsun değil mi?” dedi. Ben de, “Bunun mümkün olacağını bilsem, evet, bununla beraber oldukca isterdim! Fakat Chantal senin kızın, benim de kızım sayılır!” dedim. Karım bunun üzerine, “Bak Emre, dürüst olduğun için teşekkür ederim. Evet Chantal kızım, ama anladığım kadarıyla erkek dost ve cinsellik konusunda fazlaca üzgün. Kızımı böyle üzgün görmek istemem, sevinçli olmak ve güzel sex onun da hakkı. Anladığım kadarıyla kızım da senden oldukça hoşlandı, bu mevzuda hislerime çok güvenirim. Kızımla yatmanı istiyorum!” dedi. Duyduklarıma bir an inanamadım, “Beni deniyormusun yoksa!” dedim birazcık sert bir ses tonuyla. Karım derhal, “Hayır! Asla! Bu mevzuda çok ciddiyim. Sen evet de, ben kızımla konuşurum!” dedi. “Evet ozaman!” dedim, fazlaca sevinmiştim alev ateş alev ateş öpüyordum karımı.

Chantal giyinip geldiğinde üzerinde bol bir mini etek ve Bady vardı, bizler halen öpüşüyorduk. Chantal, “Oh muhabbete bak be, sevişecekseniz odanıza gitsenize!” dedi. Hemen öpüşmeyi kestik ve “Yemeğimizi yiyelim!” dedim. Karım yemeğin yanına şarap getirdi. Bir kadeh te Chantal’a koydu. Chantal, “Ben içmem anneciğim.” dedi. Karım da, “Bu gece içelim kızım, bu gece bizim gecemiz olsun!” dedi ve Chantal’ın şerefine kaldırdık kadehlerimizi. Daha 2. Kadehte Chantal rahatlamış, kafası hafif iyi olmuştu. Yemekten sonrasında karım boşları alarak, “Sen de gel kızım mutfağa, hem bulaşıkları yıkarken Ana Kız konuşuruz birazcık!” dedi. Birlikte mutfağa gittiler. Ben salondan duyabildiğim kadarıyla konuşmalarını dinliyordum. Karım, “Sen artık devasa kız oldun, herzaman öyle Vibratörle, Masturbasyonla olmaz! Gerçek Cinsellik, reel Seks senin de hakkın, bunu tat, yaşa!” dedi. Chantal da, “Anneciğim Erkek dostum yok, daha bakireyim! Bilmiyorum niçin ama, erkekler benden yeterince hoşlanmıyor galiba!” dedi. Karım da sözü uzatmadan, “Bak kızım, Emre’yle konuştum, bu gece sana reel seksi yaşatacak!” dedi. Chantal da en az benim az evvel şaşırdığım kadar şaşırmıştı, “Sen ciddimisin anne?” diye sordu. Karım da, “Evet, çok ciddiyim! Bak bir defa yapınca ve tadını alınca hep isteyeceksin yavrum! Bu gece yapalım, şayet hoşuna gitmezse, laf bırakacağız!” dedi. Ve Chantal kabul etti!

Ben luktan havalanabilirdim, sakin olmaya çalışıyordum. Derken ikisi de sevinçli bir halde salona geldiler. Karım bana, “Biz seni çağırınca döşek odamıza gel Emre!” diyerek, kol kola gittiler. O beklediğim 10 dakika bana sanki 10 sene şeklinde gelmişti. Sonunda karım, “Gel Emre!” diye seslendi. Heyecandan kalbim yerinden fırlayacakmış atıyordu. Yatak odasına girdiğimde, Ana Kız ayakta beni bekliyordu. İkisi de şeffaf geceliklerin arasında muhteşem görünüyordu, fakat Chantal tam bir içim suydu. Yanlarına vardığımda karım dudaklarımdan öperek beni soymaya başladı. Az sonra üzerimde ancak Boxer külodum kaldı, ama heyecandan sikim kalkmamıştı! Karım külodumun üstünden sikimi biraz okşayınca, benimki çadırı kurdu! Sonra karım çekingen duran Chantal’ın kolundan tutarak iyice yanıma yaklaştırdı, “Bu senin gecen kızım!” diyerek. Chantal vücudunu benimkine yapıştırarak sarıldı bana. Mis gibi kokuyordu. Boynundan, kulaklarından başladım ve dudaklarından öpmeye devam ettim. Yavaş yavaş, ürkütmeden, dikkatlice fakat zevkini çıkara çıkara öpüyordum…

Karım omuzlarımızdan ittirerek, “Hadi yatağa geçelim!” dedi. Ben ortalarına olmak suretiyle yatağa uzandık. Bir karımı öpüyordum, bir üvey kızımı. Karım külodumu sıyırıp çıkardığında serbest kalan sikim göbeğime yapışmıştı. Sikimi biraz sıvazladıktan sonrasında yalamaya, emmeye başladı. Sonra Chantal’ın elini tutarak sikimin üzerine bıraktı. Chantal da annesi ne yapıyorsa aynısını yapıyordu, birazcık okşayıp ağzına aldı, yalayarak emmeye başladı. Bu arada karım da kendi geceliğini, sütyen ve külodunu çıkararak çırılçıplak soyundu.

Ben de Tangasının üzerinden Chantal’ın amcığı ile oynamaya başladım. Sonra Tangasını ve sütyenini çıkardım, göğüslerini bir süre yalayıp emdikten sonrasında, Chantal’ı üzerime alarak 69 olduk. Amcığını yalamıyor, adeta bir meme gibi emiyordum. Tüysüz, kaymak şeklinde daracık amcığı, ateş gibi yanıyordu. Chantal’ın amı sırılsıklam olmuş, hafiften inlemeye ve kasılmaya başlamıştı. Annesi, “Tamam, hazır benim bebeğim, hadi kadın olma vakti geldi!” diyerek, kızını üzerimden alarak sırt üzeri yatırdı, bacaklarını araladı…

Ben de kalktım ve Chantal’ın bacakları arasında yerimi aldım. Sikimi son kere karımın ağzına verip yalattıktan sonra, sikimi yavaşça dayadım Chantal’ın bakire amcığına. Karım, “Hazırmısın birtanem?” dedi. Chantal başını sallayarak “Evet!” dedi. Sikimi yavaşça soktum. Amcığı oldukca dardı. Biraz ittirdim ve santim santim girmeye başladım. Sikimin yarısı girmiş kızlık zarına dayanmıştı. Son bir hamleyle patlattım zarını. Chantal annesinin ellerini sıkıyor, “Acıyor acıyor!” diye inliyordu. Karım da, “Geçti kızım, bırak kendini!” dedi. Ben artık az az Chantal’ın amcığına gidip gelmeye başlamıştım. Bir zaman sonrasında acısı geçip alışınca, Chantal zevkle inlemeye başladı. Ben de hızlanmaya başlamıştım, öyle hızlı gidip geliyordum ki, 10 dakika sonrasında Chantal çığlıklarla boşaldı. Bu Chantal’ın sikilerek ilk Orgazm’ıydı ve durmak bilmiyordu. Annesi kızını öpüyor kutluyordu. Az sonra, “Ben de gelmek üzereyim!” dedim. Karım da, “Emre içine boşal da hissetsin!” dedi. Ve içine fışkırmaya başladım. Chantal, amının çeperlerine tazyikle fışkıran döllerimi hissetmeye başlayınca, hem şaşırmış, aynı zamanda fazlaca sevinçli olmuştu. Adeta uçuyordu, “Anneciğim mükemmel birşey bu! Sıcak sıcak içime akıyor!” dedi sevinçten yüzü gülerek. Annesi de bu kadar sevinçli bulunduğunu görür görmez, “Sen herşeyin en iyisini hakediyorsun, güzel kızım benim!” diyerek öptü kızını…

Chantal’ın içinde bir müddet bekledikten sonrasında çıktım. Nemli mendille temizlendikten sonrasında oturup karımla birer sigara yaktık. Chantal, “Anne ben de yakabilirmiyim bir tane?” dedi. Karım izin verince o da yaktı. Meğerse kendi babası sigara içmesine izin vermiyormuş, biraz da o yüzden atışıyorlarmış babasıyla. Sigaralarımız bitince karım Chantal’a sordu, “Nasıl, kadın olmak, reel cinsellik yapmak güzelmiymiş?” diye. Chantal da, “Harika anneciğim, harika!” dedi ve bana sarılarak kucağıma oturdu, “Seni fazlaca seviyorum Emre!” dedi. “Ben de seni çok seviyorum bebeğim!” dedim öperek…

Gecenin ilerleyen saatlerinde, karım yeniden sikimi yalayıp kaldırdıktan sonra, “Hadi beni götümden sik de, kızım da görsün, öğrensin!” dedi. Herzaman yaptığım şeklinde karımı domaltıp götünden sikmeye başladım. Chantal garip bakıyordu, kıskanır şeklinde. Sonra beni çekti annesinin götünden ve “Beni de götten yap!” dedi. Chantal’ı da domalttım annesinin yanına, götünü yaladım, parmakladım ve soktum götüne. İkisine de sırası ile götten sokuyordum artık, birinden çıkarıp ötekine. Yarım saat götlerini siktikten sonrasında Chantal’ın götüne boşaldım. Sikimi Chantal’ın götünden çıkardığımda, karım hemen ağzına aldı ve sikimden gelen son damla döllerimi de emerek yaladı…

Üvey kızım Chantal artık geceleri yanımızda yatıyor, artık yatakta iki karım var ve oldukca mutluyum. Son zamanlarda fantazilerimizi de iyice geliştirdik. Şimdilerde evli çiftler arıyoruz Grupseks için…