Selam arkadaşlar, ben de 22 yaşında bir Gayım. Adım Armağan, İstanbul’da oturuyorum, Üniversite öğrencisiyim. 17 yaşından beri adamların siklerini her türlü alıyorum. 5 yılda tüm yaşadıklarımı bir günlüğe kaydettim. Geçenlerde bir TV programında oldukça bilmiş kadınlı erkekli bir grup Sosyo-Psikolog (sözüm ona Bilimadamı), Eşcinsellik üzerine atıp tutuyorlardı. Çok ama fazlaca kızdım! Neymiş efendim, yok Eşcinsellik Psikolojik bir hastalıkmış, yok sapkınlıkmış, yok yanlış eğitimin sonucuymuş, yok ailenin hatasıymış, yok çevrenin etkisiymiş, falan filan. Ha, bir de Çift Cinsiyet geyiği var. Sahi, bunlara hem ben, hemde benim gibi sik sevdalısı bütün Gaylar gülmekten ölüyor. Herifler kendilerini, olmayan bilgilerini pazarlayıp, hepimiz sik sevdalılarının üzerinden prim yapıyor. Bir de son zamanlarda o kadar oldukca bu tip program var ki, en sonunda 5 yıldır kaydettiğim anılarımın en mühim satırbaşlarını, oldukca sevdiğim bu siteden okuyucularla paylaşıp, bizlerin ne olduğunu ne hissettiklerini, öfkelerini, sevinçlerini, aşklarını ve sikilmeyi iyi mi hiçbir şeye değişemeyeceğimizi söylemeye çalışacağım!

Başlamadan ilkin, ailemin oldukça düzgün insanlardan oluştuğunu ve çocukluğumda olumsuz hiçbirşey yaşamadığımı da özellikle eklemek istiyorum.

10 Eylül; Sevgili günlük, artık kuduruyorum götüme soktuğum hiçbir Obje beni rahatlatmıyor, sik istiyorum, vurdurmak isterim! Sınıftaki Kaan keşke Ayça yerine beni sikseydi. Ayça’yı çok kıskanıyorum!

23 Eylül; Beyoğluna 31 Sinemasına gittim. Oradaki adamlardan çok korktum, hemen çıktım.

01 Ekim; Planım tutmadı. Bizim evde porno seyretmek için ancak Kaan’ı çağırmıştım, gayem tam zevke gelince, “Sik beni ne olur!” diyecektim, fakat iki arkadaşını daha almış getirmiş, fazlaca sinirliyim! Bir de gözümün önünde 31 çektiler, ağzımın suyu aktı. Spermlerini sildikleri peçeteleri, “Çöpe atacam.” deyip aldım, bir kısmını yaladım, keyfi fazlaca güzeldi.

25 Ekim; Seksshop’tan aldığım yeni Vibratörüm sik ateşimi söndürmekten oldukca, daha da azdırdı. Offf offf! Acaba beni ilk kim sikecek? Acaba 31 Sinemasına tekrar mi gitsem?

27 Ekim; Adi Kaan! Dürüstçe, “İbne olmak isterim, ne olur sik beni!” dedim diye, bana yumruk attı, “Siktir git Götoş!” dedi. Çok kırıldım! Pis herif Ayça Orospusunda ne buluyorsa? Bir de bana, “Ben götçü değilim!” dedi. Ben de, “Yalancı, Ayça’yı ilk götünden sikmedin mi?” deyince, “O kız götü, başka!” dedi. Salak şey, oysa bir sikse beni, o zaman göt görecek!

05 Kasım; Şaka şeklinde yaa günlük, latife şeklinde! Yan sınıftan Hale bana haber göndermiş, benden hoşlanıyormuş. Aaayyyy çığlık atacam! Bir kız benden hoşlanıyormuş, ne kadar çok kötü bir konum! Bööööö!

11 Kasım; Adi Kaan, bütün okula ibne olmak istediğimi yaymış, birkaç gün okula gitmek istemiyorum. Offff!

14 Kasım; İnanmıyorum, alt sınıftan Cemil aradı, “Kaç gündür mahrum, gözlerim seni aradı!” diye, “Hem Kaan’ın söyledikleri doğru mu?” dedi. Sustum günlük, ancak sustum, haykıramadım!

14 Kasım; Aaaaa, aynı gün Cemil tekrar aradı, inanmıyorum! Taş gibi çocuk, oldukça yakışıklı, çok sert biri, “Size geleyim mi?” diye sordu. “Gel doğal olarak!” dedim. Yoksa bu gün o gün mü? Ayyy kuduracam günlük!

15 Kasım; Aaarrrrtıııkkk ibneeeyimmm canımmm günlüğüm! Dün gece Cemil’im bizim evde kaldı, herşeyi konuştuk. Bana, “Seni sikerim, fakat ne istersem yapacaksın!” dedi. “Şaka mı Cemil? Sik yemek için ölüyorum, Vibratör kırmaktan usandım, ne olur sik! Her dediğini yaparım, ama çok sik! Bir kerede bırakma! Hele spermlerini hep yutttur, hep sakso çaldır, ben ‘Hayır yeter!’ desem de, ver ağzıma, durma!” dedim. Odamda sabaha kadar sikti beni! İlk defa sikin sıcaklığıyla irkildim, Cemil’in taze taze fışkıran spermlerini ilk ağızdan daha patlarken yuttum. Hiç peçeteden yaladıklarıma benzemiyor, fazlaca fazlaca daha leziz! Canımm kocam Cemil! Götüme ilk sperm attıran, götümü delen kocam, hiç unutmuyacağım seni!

12 Mart; Köpek Cemil beni terketti! Hemde Orospu Sevilay için! Puşt, aylardır sikti götümü, bir de kaç arkadaşına siktirdi beni, hiç sesim çıkmadı, ‘Kocam ne dese yaparım’ dedim. Adi bir de veda sikişimizde utanmadan bana, “Bu siki unutamazsan bazen sikerim meraklanma!” dedi. Puşt ne olacak!

08 Nisan; İnternetten takıldığım Gay gruptan sevinçli olan yok, tüm bunlar terkedilmiş. Siksizlik öldürecek, yine Vibratör istemiyorum, bir kocam olmalı!

21 Nisan; Oohhhh buldum yeni kocamı! Mahallemizin Elektrikçisi Ünal amca! 48 yaşlarında, fakat olsun! Kötü sikti bugün beni! Eeee, ben de az cilve yapmadım! Bana, “Dükkana gelip pek bir kıvırıyon, bizim memleketteki parlak oğlanlar benzeri biçimindesin, deyyus canın yarrak mı istiyor? Gel al bakayım ağzına!” diye başladı. Yeni kocam 5 posta da bağırta kanırta sikti! Yaşasın!

10 Haziran; İnternetteki grubumla Partiye gittik. Emo Kızları siken bir grup genç iyice kafayı bulunca bizlere döndü. Götüme giren yarakları sayamadım, ohhh içim eridi. Sanırım beni enaz 4-5 kişi sikti, zevkten bayılmışım!

24 Temmuz; Mahalle Esnafının yarağına meze oldum, tamamı ayrı ayrı sikiyor, fakat döle doymuyorum. Hepsi yaşlı, çoğu tek atımlı, yetmiyoor! Lise de sonlandı, acaba Üniversite nasıl olacak? Yoksa Askere mi gitsem, 18 ay sik yerim, kucak kucak abaza vardır!

04 Nisan; İyi ki Üniversitedeyim, İstanbul’a okumaya gelen Anadolu’lu abaza gençlerin siklerini rahatlatmaktan fazlaca mutluyum, hele Beşir’in dölüne doyamıyorum. O da götüme doğal… Canımm yeni kocam benim, hem harçlığını veriyorum, hem yemeğini yapıyorum, hem donlarını yıkıyorum, hem de karısı gibiyim. Ne olur asla ayrılmayalım, o siksin hep beni!

21 Haziran; Hay salak kafam! Kampüs boşken Ahmet’in yarağını yalarken, Beşir’e yakalandım. Tokat atıp gitti! Yoksaa yoksaa… Ay günlük ne olur ayrılmasın benden!

05 Kasım; Yok günlük yok, Beşir gibisi gelmez! Hala onu unutamıyorum! Ne İrfan, ne Coşkun, ne Rıza, ne Mustafa, ne Furkan ve adını bile bilmediğim bir gecelik götümün misafirleri… Nerdesin Beşirim? Nerdesin sikicimmm?

18 Temmuz; Offf sıkıldım Bodrum’dan. Çok Turist karı var, götüme kısmet çıkmıyor. Hep Garson, o da parasını verirsen!

18 Eylül; Beyoğlu’nda Gay Nedim’e uyup, götümüzü tinercilere siktirdik! Hayvanlar 8 şahıs siktiler, götüm yırtıldı! Ağzıma iki yarrak birden soktular! Nedim de utanmadan, “Her ibne bunu yaşamalı şekerciim!” diyor.

01 Ocak; Hoş geldin yeni sene, hoşgeldiniz yeni sikler, götümün kısmeti oldukca olsun!

14 Ocak; Üfff sevgili günlük, yeni yıl iyi gelmedi, götüm yanıyor fakat söndürecek sik yok! En iyisi İnternet’ten bulayım yeniden! Gerçi son sefer sikilmekten ölüyordum, 4 kişiye tek çarpıştım, tövbeliyim, fakat olsun, ölürsem sikten öleyim!

21 Şubat; 31 Sinemasındaki Asım iyi çocuk bence, hem tatlı tatlı sikiyor, hem en az 3 postası garanti. Ağzıma patlıyor! Zaten götüm folloş oldu, oldukça kalın sik eğer olmazsa ı-ıhhh, tad alamıyorum!

08 Mayıs; Nişantaşı süper ya, ne güzel kaliteli sikler var, ne güzel sikiyorlar! Yaşasınnn, sik yarak yemek, sperm yutmak varmış!

19 Haziran; Aayyy ayyyyy günlük, oldu işte, iyi ki Süslü Mustafa’nın dediğini yapmış olup, Afrika tatili yaptık! Hem ekonomik, hem de Kongo’lu köylüler için nefes alan herşey sikilmeye kıymet! Sikip sikip, bizi öldü diye bıraktılar. Ayol geleli 1 hafta oldu, hala kendimde değilim, hem götümün yırtıkları geçmedi, hem boğazım acıyor!

27 Ekim; Tarlabaşı’nda 3 kuruşluk Pala, bana leş benzer biçimde mekanda Orospu muamelesi yaptı! Adi herif, ben o siksin diye pis evine gittim, hem sikti hem arkadaşlarına siktirdi. Tamam, sik’e sperme doyurdular, fakat bir de siktirdiklerinden benim adıma para aldı puşt! Orospumuyum ben?

15 Kasım; İbneliğimin yıl dönümü, Parti verdim, iki kocamla yattım sabaha kadar. Biri götüme, biri sikime çalıştı. Ne güzel şey ibnelik, ne güzel şey sperm yutmak, iyi ki ibne olmuşum!

15 Temmuz; Ohhh bu Yaz’ki beşinci yurtdışı seyahatim! Bir uzakdoğu siki yememiştim, Moğalistan’da sike sike yedirdiler! Kız Timur doğru söylemiş, sike doymak, döl patlaması yaşamak için en kalınca yarraklar burda! Sadece 5-10 dolara götünü yardıra yardıra, ağzına boğa boğa sikliyorlar! Ohuşş, canım sağolsun! Yaşasın sik yiyecek, yaşasın değişik ülke götçülerinin taşak kokusu!

Evet, bunlar benim günlüğümün sadece küçücük bir kısmı. Sik yemenin tadını, meni yutmanın tuzunu bilmeyen sayın Psikolog bozuntuları, alın tadını, alayınız benim benzer biçimde olmuş olursunuz! Öküzler, hiçbir bok bilmiyorsanız hiç değilse bu siteyi okuyun, reel ibnelerin reel yaşanmışlıklarıyla dolu! İtiraflarının tüm bunlar, dinmeyen sik sevdası üzerine! Benim gibi, sınıf arkadaşlarından Esnafa, Garsondan otuzbirciye, tinerciden Nişantaşılıya, Afrika’lıdan Moğalistan’a masraf, verir verir kudurursunuz! Sik ayrı bir dünyadır, yersen bilirsin, yersen kopamazsın! Sikilmek ne güzel şeyy!

Türkiye’deki ve farklı ülkelerdeki bütün götünü siktiren ve adam götü siken Milyonlarca Gay arkadaşa, “Hoşçakalın, umarım siksiz ve götsüz kalmazsınız!” diyorum…