Selam, erkek götü sikenler! Siklerinizi kocaman öperek yazıma adım atmak isterim. Adım Talha, 29 yaşlarında, İstanbulda yaşayan, kendine ait Cafesi olan, oldukça hoş bir Gayım. Yıllardan beri sikilmiş ve bundan oldukça haz almış olmama karşın, Türk erkeklerimizin halen bize yeteri önemi vermediğini, hatta bizi nasıl sikebileceklerini dahi pek bilmediklerini düşünüyorum…

Maddi durumum (ailemden ötürü) iyi olduğundan, hatta yüksek tahsilimi de yurtdışında yaptığımdan, basit cinsellik deneyimlerim oldu. Size iyi mi ilk ibne oluşumu anlatmayacağım, buna gerek de yok zaten. Önemli olan şu an Gayliğimi ne kadar yaşıyorum, veya yaşayamıyorum, bu önemli. Bu dertler aslen bütün Gaylerin ortak sıkıntısı. İyi okuyun beyler, çok kabasınız, tek derdiniz hemen götümüze koca siklerinizi sokup siklerinizi rahatlatmak, heralde sikeceksiniz, amaaa… Aranızdan pek çoğu bizi, (Dur bir de ibne sikeyim!) diye sikiyor. Bu fazlaca yanlış! Bir kere hepimiz Gayler kıymet verilmeye ehemmiyet veriyoruz. O beş para etmez makyaj güzeli kızlar bizim size sunduklarımızı veremez! İlk tanışmada lütfen nazik olun, ne yeriz, ne içeriz, hobilerimiz ne, hayata bakışımız, erkeklerimizden ne bekleriz, onları sıkıntı bizlere. Biz o sohbetlere bayılırız. İnanın sizden çok isteriz bizi sikmenizi, fakat sohbet te önemli.

Sikişe başlamadan kesinlikle okşayın bizi, götümüzü sıvazlayın, boynumuza yumulun, dudaklarımızı kopartın ve lütfen götümüze sokmadan biraz sürttürün, sikinizin şişmekten patlayacak başından akan zevk sıvınızla deliğimizi ıslatın. Sikerken kanırta kanırta sikin, hatta popomuza şaplaklar atın. Ancak dölleri fışkırtırken lütfen deliğimize tam köklemeyin, o zaman güzelim döller en dipte kalıyor, lütfen sikinizi dışarı doğru hafifçe hafifçe çekerek patlatın ki dölleriniz bütün deliği yıkasın ve derhal çıkarmayın.

Ağzımıza verirken mümkün oluğunca bizlere bırakın sikinizi, hemen boğazımıza kadar sokmayın, bırakın dilleyelim, başına küçük ısırıklar atalım, toplarınızı emelim, kasıklarınızı ısıralım. Anlıyorum sizi, fakat siz de bizi anlayın, gırtlağımıza kadar yerleştirip spermlerinizi yutturmak istiyorsunuz, ama bırakın tam patlarken dudaklarımızın arasına alalım sikinizi, ordan attırın, ağzımızın her yeri tatlı sıvınızla dolsun, yudum yudum içelim. Zaten döl yutmayan gay var mı? Boğazımıza kadar sokup zorla yutturuyorsunuz, aslına bakarsanız yutacağız, bırakın da tadına varalım!

Hele göt bekareti bozarken oldukca acımasızsınız, biraz daha nazik sikemezmisiniz? Zaten o göt sizin, daha usul, daha sakin sikin ki, ibneliğini dolu dolu yaşasın! Haa, bir de bakirliğini aldığınız Gayin lütfen psikolojisini düşünerek kullanılmış eşya gibi atmayın. Özellikle ilk bir ay yeni gelin muamelesi yaparak her gün sikin onu! Biz Gayler Kocacığım lafını fazlaca severiz, birine oldukca sadık kalırız, kızlar şeklinde Orospu değiliz, asla aldatmayız. Sadece sik ateşimiz tutunca minik kaçamaklar yaparız, genel anlamda değişik ortamlarda söndürürüz götümüzün yangınını. Yani aynı ortamdan kişilerle boynuzlamayız kocalarımızı. Genelde 31 sinemasına gideriz, fakat ordaki hayvanlar fazlaca acı ve kaba sikiyorlar. Lütfen biraz sakin olun, zaten oraya vermeye gelmişiz, sex köleniz olacağız, niye o hırs? Döllerinizi her yerimize fışkırtmalar, posta posta sikmeler. Ben oraya hepinizinkini almaya gelmiyorum ki, sikebilirmiyim diye sormadan hepiniz atlıyorsunuz. Biz düzenli vurdurmak istiyoruz, fazlaca göte açsanız sıraya girin hayvanlar…

Bir de seks partilerinde niye kızlardan sonra ikinci planda sikiliyoruz? Bu evrensel haklara aykırı! Önce am ve kız götü, sonra cila olsun diye son postalar bize. Hatta bir puşt bana sakso çaldırıp, tüm spermlerini bir kızın ağzına boşaltmıştı, nekadar adilik bu! Neyse, benim yazdığım tiyolar bukadar, bunlara önem verin ki, bizleri kaybetmeyin ve sadece adam götü sikin! Siklerinizi öpüyorum. Baayyyy!