Bir gece Taksimden eve dönüyordum. Biraz sarhoş gibiydim, bir taksiye bindim. Gece olduğundan etrafta oldukca travesti vardı. Konu onlardan açıldı. Ben de, onları kınamadığımı, benim de bir gay olduğumu söyledim (normalde bunu hemen inkar ederdim ama). Taksici fazlaca genç ve yakışıklıydı. Bana adının İlkay bulunduğunu, daha önce hiç erkeklerle ilişkiye girmediğini söylemiş oldu. Bense onun gözlerine bakıyor, aletini okşuyordum, ama o ellerimi itiyor, yapmak istemediğinden bahsediyordu. Kendime şaşırıyordum, galiba ona aşık olmuştum. Ona yolun bitmesini asla istemediğimi söyledim. O da, “Maalesef geldik aslına bakarsan, hadi in!” dedi. Taksiden indim, ama onun için eriyip bitmiştim. Bir adam bukadar mı güzel olur. O otomobilini sürdü, uzaklaşmaya başladı. Biraz arkasından baktım sonrasında eve yöneldim.

Tam kapıyı açacakken bir korna çaldı. Baktım benim taksici, bana (Gel) işareti yapıyor. Yanına gittim, bana, “Senin ev müsait mi?” dedi. “Hayır, ama istersen fazlaca güzel bir yer biliyorum!” dedim ve onu kimsenin olmadığı bir yere götürdüm. Heryer karanlıktı. O herhalde benim daha önce bunu yaptığımı zannediyordu, ama götümü ilk defa O sikecekti. Yani beni ilk kere o bozacaktı. Bana, “Hadi, ilk önce bir ağzına al bakalım!” dedi. Ben de pantolonunun üstünden sikini öperek yalayarak onu soymaya başladım. Kocaman bir siki vardı, hemde kalındı. İçimden o yarağı bana derhal geçirmesini istiyordum. O ise taksiyle durduğumuz bu yerden huzursuz olmuş, hemen gitmek istiyordu. Ama o şekilde bir ağzıma aldım ki onun sikini, zevkten inlemeye başladı.

Ben siktirmek istiyordum. Kesin ona vermeliydim. Pantolonumu ve külodumu indirdim, “Götüm de oldukca güzeldir, sik hadi beni!” dedim. “Domal da bir bakiim!” dedi. Domaldım. “Biraz daha!” dedi. Çok heyecanlıydım, yarrağını eliyle götümün deliğine hizaladı ve bastırdı. Ben anında feryat attım, “Çıkar çıkar, çok acıyor, yapamicam!” dedim, ama aslında sikilmeyi oldukça istiyordum. “Kes sesini!” dedi, tabi yarrağı kalkmıştı birkere. Beni itti, ben arka koltuklara doğru yüzüstü düştüm. Bacaklarımı ayırıp yarrağını götüme birden hızla geçirdi. Canım oldukca acımıştı, titriyordum, içimde de bir acı vardı, yarrağını götüme sokarken taa karnım ağrıyordu, oldukça süratli ve şiddetli sokuyordu. “Yavaş!” diye seslendim, dinlemedi. Götümü sikmeye devam ederken, “Aahhh, ohhhhh!” diye inliyordu.

O anda kendimi kastığımı ayrım ettim. Kendimi biraz rahat bıraktım, o da daha huzurlu girmeye başladı. Götümün acısı birazcık azalır şeklinde oldu ama yinede oldukca şiddetli sikiyordu. Arkamda bir ileri bir geri devamlı gidip geliyordu. Onun inleme sesi beni de tahrik etmişti, tenlerimiz birbirine çarpıyor ve ses çıkıyordu. Bir eliyle saçımı tutuyor, diğeriyle göğüslerimi okşuyordu. Birden üzerime iyice abandı, beni boynumdan ısırdı ve daha da hızlandı. Sanki tüm bedenini geçiriyordu bana. Az sonra kesik kesik inleyerek, hırlayarak götümün içerisine boşaldı.

Başım dönmüştü, acıyı, zevki ve heyecanı birarada yaşamaıştım. Kalçama bir şaplak atıp, “Geçmiş olsun!” dedi. Bense ona bakıyordum ve ilk erkeğim olduğunu söylemek istiyordum. Sonra üzerine çeki seviye verdi ve bir sigara yaktı. “Hadi hazırlan, seni evine bırakayım!” dedi. Ben evet anlamında başımı salladım ve toparlandım. Yolda sigarası bitince elini yüzüne kapattı ve “Naptım ben ya?” diye kendi kendine konuşmaya başladı, “Daha ilkin asla yapmamıştım, niye ya, niye yaptım?” dedi. Ben de, “Beni beğenmedin mi, iyi değilmiydim?” deyince, “Senden hoşlandım. Fakat sorun bu: Benim bir nişanlım var, yakında evlenicez. Bunu iyi mi yapabildim anlamadım?” dedi.

Ben de, “Boşver, birdaha birbirimizi görmeyiz, birbirimizi unuturuz olur biter!” dedim. O ise, “Ben seni hiç bir vakit unutamam, senle konuşurken bile yarağım kalkıyor, seni sikmek güzelmiş, sen benim için ilk oldun, sadece bunu bil!” dedi. Ben de cevabı verdim, “Sen de beni siken ilk kişisin!” dedim. Şaşırdı. “Seni ben mi bozdum?” dedi. “Evet kocacığım, götümün bekaretini sen bozdun!” dedim. Birbirimizin telefonlarını aldık sonra aramak için ve beni evime bıraktı.

Şimdi Taksimde bir yerde buluşuyoruz ara sıra ve saatlerce sikişiyoruz. Ona çılgın benzer biçimde aşığım, ama O yakında evlenecek. Acaba evlenince beni bırakır mı?