Merhabalar; ben Mert, 24 yaşındayım ve yurtdışında (Amerika’de) yaşıyorum. Biseksüelim. İlk gay ilişkimi birkaç yıl evel, fazlaca yakın bir arkadaşımla Oral Seks yaparak yaşadım. O günden sonra gizli saklı gizli hep Anal Seksi merak ettim, ama cesaret edemedim. Yurtdışında ailemden ve tanıdıklardan uzak olduğumdan ötürü bir yolunu bulup kendimi siktirmeyi kafaya taktım. Gay olduğumu kimse bilmediği için erkeklerle sık sık sikiş muhabbetine giriyordum. Bir gün bir arkadaş bir masaj salonundan söz etti; söylediğine bakılırsa masaj icra eden kadınlar masajdan sonrasında belli bir tutara seks yapıyorlardı. Ben de şakayla karışık, “Erkek masörler ne yapıyor?” diye sordum ve kahkahayla komplike bir cevap aldım; adam masörler olduğunu ve birtakım zengin bayanların gelip onlardan masaj istediklerini öğrendim.

Bunu öğrendikten 2 gün sonrasında hemen masaj salonunu aradım. Bana web sitelerinde masörlerin ve masözlerin profillerinin olduğunu ve ordan bir tane beğenip geri aramamı rica ettiler. İnternet sitelerinde gerçekten oldukça yakışıklı ve kaslı erkekler vardı. Jeff adında, geniş omuzlu, bronz tende, sarı saçlı bir çocuk beğendim. Geri aradığımda yazman ilkin bana hangi kızı istediğimi sordu, ben de bir erkek istediğimi söyleyince, hiç şaşırmadan bana Jeff ile bir buluşma ayarladı. Salona gitmeden ilkin kıllarımı kestim ve götümü sikilmeye hazırladım (Enema yaptım). Masaj salonu oldukca şık bir yerdi ve bekleme odasındaki herkes çok seviyeliydi. Sıram ulaştığında beni oldukca ferahlatıcı bir odaya aldılar. Her taraf paravanlarla kaplıydı ve bir sikiş niteliğinde dışarıya ses gidebilirmiş benzer biçimde gözüküyordu.

Odaya girdikten sonra bana soyunmamı ve şayet istemiyorsam iç çamaşırımı çıkarmak zorunda olmadığımı söylediler. O sırada utanarak, “Peki!” dediğimi bulan sekreter, beni rahatlatmak için, “Biz iç çamaşırınızı çıkarmanızı öneriyoruz, bizim masörlerimiz hiç sizi rahatsız hissettirmezler!” dedi. Bunun üzerine tamamen soyunup yüzü koyun uzandım. Bir-iki dakika sonra Jeff geldi. Hafifçe kafamı kaldırdım. 1.80 boylarında, 25-26 yaşında ve inanılmaz kaslı bir tanesiydi. O kadar erkeksi bir vucudu vardı ki, kendimi tamamen bir kız gibi hissettim. Oysa ki gay olmama karşın feminen tavırları ve kızca davranışları ve hisleri asla sevmem. Ama bu adam sanki dünyanın en erkeksi insanıydı. Çok kibar bir halde selamlaştı ve popoma havlu örttü. “Nasılsın, iyi misin?” gibi laflarken bir yandan hazırlanıyordu. Ben de kara kara iyi mi beni sikmesini isteyeceğim diye soracağımı düşünüyordum.

“Yağ istiyor musun?” diye sorunca, asla düşünmeden, “Evet!” dedim. Üzerime yağ dökerek azar azar masaja başladı. Masaj yaparken bir taraftan bana havadan sudan sorular soruyor, sıcak davranıyordu. Fakat ben yarım yarım ve saçma cevaplar veriyordum. Daha önce de hoşlandığım erkekler olmuştu, ama ilk kere bir adamın beni sikmesini bu kadar tutkulu istiyordum. Bu erkeğin yanında kendimi daha az erkek hissediyordum; sanki bu erkek gerçek erkek ve reel sikici ve geri kalan adamların çoğunluğu sadece taklitçi şeklinde geliyordu. Popoma pek dokunmadan bir süre masaj yaptıktan sonra, benim masaj için gelmediğimi anlamış olacak ki, “Yanlış algılama fakat, oldukça hoş bir vücudun var, epey bir kız götürüyorsundur!” dedi. Ben de yarım ağız, “Yok o denli değil…” dedim. Bu lafımdan sonra birazcık ağzımı aramaya başladı. “Kız arkadaşın var mı? Yatakta nelerden hoşlanırsın?” benzer biçimde sorular sormaya başladı. Sonra kendisinin Biseksüel bulunduğunu ve cinsellikte her şeye aleni olduğunu anlattı.

“Ben de aslında açığım ama biraz cesaretsizim!” dedim. Bunu dedikten sonra, “Bir vakit havlunu atıp masaj yapacağım, rahatsız olursan söyle!” dedi. Popoma yağ döküp yavaşça ovalamaya başladı. Parmaklarını deliğime yaklaştırıp aniden yukarı çekiyordu ve bunu çok seri yapıyordu. Arada bir taşaklarıma değiyordu ve her hareketinde ben çıldırır şeklinde oluyordum. Hoşuma gidip gitmediğini sordu. Yine biraz çekinerek, hoşuma gittiğini, devam etmesini söyledim. “Parmaklarla genel hatlarıyla aran nasıldır?” dedi. Ne demek istediğini anlamadığımı söyleyince, baş parmağıyla deliğime dokundu. Hiçbir şey demedim, birazcık daha devam etti. “Bu daha oldukca hoşuna gidecek!” deyip, deliğimin tam üstüne birazcık daha yağ döktü ve parmaklamaya başladı. Derin ve süratli bir soluk çektim. “Hiç bir erkekle beraber olmayı düşündün mü?” diye sordu. “Evet!” dedim. Kendi deneyimlerinden, çok zevk aldığını ve genelde etken bulunduğunu, ama pasif olmaktan da zevk aldığını söyledi. Ben şayet bir erkekle olmayı düşünseydim hangi pozisyonu tercih edeceğimi sordu. Biraz mesafeli oynuyordu; bir şekilde ben sikiş istemezsem kendisinden şikayetçi olabileceğimi düşünüyor olmalıydı.

Bu saatten sonra çekinmenin anlamı olmadığını farkettim ve “Başka biri sorsa düşüneceğim bir sual bu, ama eğer birlikte olacağım adam sen olursan, beni götümü yırtana kadar sikmen lazım!” dedim. Beni evvelde ancak masaj için geldiğimi sandığını, sonrasında çekingenliğimi farkedip biraz benimle oynamaya başladığını söylemiş oldu. Ona, “Seni ilk gördüğümde kendimi bir kız gibi hissettim!” dedim. Güldü, “O vakit sana bir kız şeklinde mi davranmalıyım?” diye sordu. “Bana kızmışım şeklinde davranmana gerek yok, ama biraz maçoluğunu göster!” dedim. “Başlayalım o zaman!” deyip, bir dolaba yöneldi. Değişik bir dildo çıkarıp, “Seni biraz genişletmek lazım!” dedi. Hemen yatağın üstünde 4 ayak pozisyonuna geçtim. Önce güldü, sonra belimi biraz indirdi ve götümü iyice ortaya çıkardı. Bacaklarımı iyice açtırıp, hafif hafifçe parmaklamaya başladı. Kafamı yatağa yasladı ve bıraktı. Parmaklamayı da kesti. Bluzünü çıkardı. Yavaş yavaş pantolonunun düğmelerini açtı. Pantolonunu indirmeden, tam dikleşmemiş yarrağını yatağa şaplattı ve “Bunu tam dikleştirmeyi dene!” diyerek, götümü yeniden parmaklamaya başladı.

Çok ilginç bir pozisyondaydım, fazla hareket edemiyordum. Yarrak suratımdaydı ve az az kalkıyordu. Yalamaya başladım. Yaladıkça büyüdü ve bir canavar oldu. Bulunduğum pozisyonda iyi göremediğimi düşündüm ve kalktım. Gerçekten kocaman bir yarraktı. Dediğine gore yaklaşık 20 santimetre idi ve epey kalındı. “Biraz ben de seninkini emeyim!” dedi. “Hayır, sen pantolonunu indir ben emeceğim!” dedim. Yere indim ve eğilip emmeye başlıyordum ki, elime dildoyu verdi ve yavaş yavaş üzerine oturmamı söylemiş oldu. Üstü yağlanmıştı. Oturdum ve ucuna kadar içine aldım. Deliğimin genişlemesi için, ben emerken içimde kalmasını söyledi. Garip bir histi; fakat o canavar yarrağı ağzıma almaya calışırken hiç hissetmedim bile. Dişlerimi yarrağına değdirmemek için ağzımı sonuna kadar açtım, ona karşın arada bir değiyordu. Yalamaya geçinmek istiyordum ama ilk boşalmasını götümde hissetmek istiyordum; o yüzden yarrağı bırakıp Koç taşağı benzer biçimde iri ve hafifçe kıllı taşaklarını yalamaya başladım. Sonra yavaş yavaş götüne geçtim…

Jeff bu arada inliyor ve arada saçımı okşuyordu. “Yarrak için yanıp tutuşuyor olman lazım!” diyerek, beni bir kız şeklinde kollarımın altından tutup masaj yatağına sırtüstü yatırdı. Yarrağına birazcık yağ sürdü ve götümden dildoyu çıkardı. Bacalarımı kaldırdı fakat sokmadı. Onun yerine beni birazcık göğsümden öpmeye başladı. Beni öperken yarrağı göt yanaklarıma değiyor ve beni çıldırtıyordu. Bacaklarımı bana tutturdu ve canavarını doğrultup deliğime dayandırdı. Bacaklarımı geri aldı ve “Sana gerçek erkek nasıl olurmuş gösterecem şimdi!” dedi. Bir kerede köküne kadar girdi. Acımadı, fakat ona rağmen bir kız şeklinde inleyerek çığlık attım. Önceleri sakin sakin girip çıkıyordu. Zevkten çatlayacak gibiydim, “Sik beni, daha sert sik!” diyordum istemeden. Bu adamın önünde tüm erkekliğimi yitirmiştim; sanki bana sikmeyi öğretiyordu beni sikerek.

Hızlanmaya başladı. Benim inlemelerin, götümden şap şap diye çıkan seslerle karışıyordu. Birinin duyup duymayacağını sordum. Çalışanlardan başka kimsenin duyamayacağını söyledi. Bu bana daha oldukça cesaret verdi ve sanki çalışanlar duysun diye, “İnanılmaz sikiyorsun!” diye bağırıp, daha sesli inlemeye başladım. O da, “Liseli bir Orospu gibi al içerisine!” diye bağırıyordu. İyice hızlanmıştı ve ben artık nefesimi kontrol edemez haldeydim. Tam da dediği benzer biçimde Liseli Orospu kızlar gibi yiyordum yarrağını. Benim sikim küçülmüştü ve her sokuşunda göbeğime şaplıyordu. O sırada beni omzumun üzerine çevirip sikmeye devam etti. Bir süre böyle siktikten sonra sırtüstü çevirip birkaç defa daha gidip geldi. 3-4 kere oldukca sert girerek içime bir sel benzer biçimde boşaldı.

Biraz içimde beklettikten sonrasında çıkardı, “Ağzına al taş benzer biçimde olsun, bir de seni domaltarak sikeyim!” dedi. Başta götümden çıkan siki ağzıma almak farklı geldi, ama nedense bu ERKEK’in isteğine diyecek lafım yoktu. Yere inip ağzıma almaya başladım. Götümden dölü akıyordu halen. Severek ağzıma alıyordum. Götüm dağılmış benzer biçimde hissediyordum ve bundan gurur duyuyordum. Acı yoktu ama bir ağırlık vardı götümde. Her götün basit basit kaldıramayacağı bir yarrak tarafından deliler benzer biçimde sikilmiş olmaktan gurur duyuyordum. Siki beni şaşırtacak şekilde ilk hali gibi sepsert oldu. Kalktım ve tersimi döndüm. Ellerimi yatağa dayadım ve götümü iyice dışarı çıkarttım. Bacaklarımı açtım. Sikini dayadı ve kalçalarımı bir kızın kalçasını kavrar gibi kavradı koca elleriyle. “Sikiş bu şekilde yapılır!” dedi gülerek ve bana ayaklarımı havalandıracak biçimde kalçalarımdan çekerek girdi…

Deliğimi eskimiş benzer biçimde hissediyordum, bir arabanın kilometre yapması şeklinde benim deliğim de yüzbinlerce kilometre yapmış gibiydi. Gurur duyuyordum bununla. Hiç acımadan düdüklüyordu beni. Ben artık inlemelerime hakim olamıyordum. Buzlu camdan kapının önünde bekleyen bir iki şahıs konuşuyormuş benzer biçimde görüyordum ara sıra ve kendimi tutmaya çalışıyordum. Ama tutamıyordum. Çığlık çığlığaydım ve oldukça sert sikiliyordum. Bu sefer pozisyonda daha da huzurlu olmalıydı ki, daha sert ve hızlı gidip gelebiliyordu. Üzerime eğilip kollarını göbeğime sımsıkı sardı. Köpek gibi sikmeye başladı ve çok sert girip çıkıyordu. Ben artık dayanamıyordum ve yavaş yavaş sol eliyle benim sikimi kavradı. Kavramaysıyla beraber ikimizde aynı anda boşaldık. Öyle bir boşaldı ki, içime ve dışıma ve yerlere akıttı. Yanağıma bir öpücük kondurarak, kulağıma, “Sabaha kadar devam edebilirim!” dedi. Bir zaman o şekilde durduk…

Sikinin içimde yumuşadığını hissettim. Sonra çıkardı ve odanın bir köşesindeki duşa soktu beni. Gerçekten yürüyemiyordum. İki elimle deliğimi rahatlatarak ve adımlarımı yanlara doğru açarak duşa vardım. Beni hafif yıkamaya başladı. Bir yandan ne kadar iyi bir götüm olduğunu söylüyordu sinsi yaramaz bir ağızla. İyice temizlenip kurulandıktan sonra biz de üstümüzü giyindik. Yürüyemeyişimi belli etmemeye çalışıyordum. Bana evvelinde odayı gösteren hemşirenin yanına gittik. Yüzünde bir gülümseme vardı ve ben de ister istemez güldüm. Fena biçimde sikildiğim her yerimden okunuyordu. Jeff Hemşireye, “Sadece masaj parası alın lütfen!” dedi ve benimle vedalaştı. Hemşire bana, “Gay olduğunuzu düşümemiştim!” dedi. İlk Anal ilişkim bulunduğunu ve Biseksüel olduğumu söyledim. Hemşire Jeff’in kendisiyle de bir kez cinsellik yaptığını ve oldukca iyi olduğunu anlattı. Zar zor yürüyerek ayrıldım ordan, fakat Jeff ile ilişkim devam etti.