Slm arkadaşlar, Eniştemle yaşadığım bu vaka daha fazlaca yeni. Eniştemle geçen hafta ilk sikişmemizi anlatmak isterim. Ama halen inanılmaz coşku ve mutluluk içindeyim.

Kocamdan yedi ay ilkin boşandım. Boşandığım Kocam okumuş ve iyi bir meslek sahibi. Ondan bir de çocuğum var. Ama ne yazık ki yıllar sonra ancak okumuş olmanın kadının mutluluğu için yeterli olmayacağını anladım. Çok severek evlendim. Ömrümüzü hep biribirimize adayacağımızı zannettim. Ama oldukca geçmeden Kocamın sık sık ve ufacık şeyleri büyüterek nasıl da canavarlaştığını gördüm. Hakaretler, dayaklar başlamıştı artık ve dayanılmaz hal almıştı. Ne yazık ki ben bunların geçici olduğunu düşünerek sabır gösteriyordum. Ama bitmediği şeklinde, evde hanım olarak hiç bir değerim yoktu. Oysa evli olan Ablam Kocasından iyi mi da alaka görüyordu. Benim Ablamdan ne eksiğim vardı?

Sonunda kararımı verdim ve Kocam olacak manyağın asla düzelmeyeceğini ve bana hiç hanım olarak değer vermeyeceğini anladım, Kocamdan boşandım. İnanın 14 senelik evliliğimde beni siktiği günler sayılıdır. Kendisinde hiçbir fizyolojik eksiklik olmamasına karşın, her nedense cinselliğe karşı hep soğuktu. Sebebi beni beğenip beğenmemesi ile alakalı değildi. Bu onun genel tavrıydı. Hayatımda asla am deliğimi yalamadı. Götüme bile yarağı kaza ile değmiştir. Kısacası halen kız gibiydim. Doğumumu da sezeryan ile yaptığımdan amım halen daracıktı ve Kocamın hiç de büyük olmayan yarağı bile büyükmüş şeklinde geliyordu. Yılda bir defa bile sikişmez olmuştuk. Ama ben bu nedenle hiç arayış içine girmemiştim. Erkeklere karşı duygularım iyice körelmişti.

Boşandıktan sonrasında Ablamlara daha sık masraf olmuştum. Eniştem genç biri olmamasına karşın, diri ve çekici biriydi. Ama benim aklımda o zamana kadar ne olursa olsun onunla alakalı bir fantazi yoktu. Yalnızca bildiğim şuydu: Neredeyse tüm Eniştelerin Baldızlarında gözünün olduğu! Ablama da büyük saygım olduğu için böyle birşeyi aklıma bile getirmek istemezdim. Bir gün mühim sayılacak bir mevzuyu konuşmak üzere Eniştemin yanına gittim. Ablamın da gideceğimden haberi vardı, ama evde değildi. Eniştem kapıyı açtı, buyur etti. Salona geçip oturdum. Eniştem bana, hem yaşadıklarımın aynı zamanda konuşacağımız konuların geriliminden kurtulmam için, bir duble Vodka içmemi teklif etti. Kabul ettim. Vodkayı yudumlarken aklıma daha önce Eniştesine sikilen ve hayatlarının en büyük heyecanlarını tadan Baldızlar geldi. Eniştem bir taraftan anlatırken, ben de onu dikkatle dinliyor, ama aklımdan, (Sana versem, belkide nasıl sikersin beni!) şeklinde fantaziler geçiyor ve hafifçe gülümsüyordum. Şunu da ne olursa olsun biliyordum ki, Enişteme en küçük bir yakınlık göstersem beni parçalarcasına siker.

Nitekim böyle de oldu. Asıl konuşmamız ihtiyaç duyulan konu bitti ve bana, “Eee şimdi ne düşünüyorsun? Artık ikinci bir Kocayı hakettin!” dedi. Ben de gülerek, “Tabii ki hakettim!” dedim. Eniştem büyük bir iç geçirmeyle, “Seni alacak olana ne mutlu. Adam ya işe gitmez, ya da işten bir an ilkin eve koşa koşa gelir, sırf seninle olabilmek için!” dedi. Ben de Enişteme, “Sahi beni bu kadar değerli mi görüyorsun?” diye sormuş oldum. Eniştem, “İnan bana Baldız, sen çok değerlisin, keşke benim kadar değerini bilen biriyle evlensen!” dedi. O zaman anladım ki Eniştem beni kafasına koymuş ve uzun süreden beri fantazilerinin başköşesinde ben varım. O an ablamı hiç düşünmedim. Ablamın hakkına tecavüz etmem umurumda değildi. Eniştem ikimize de yeterdi. Beni de oldukca sevdiği ve istediği belliydi. Ben de Enişteme, “Keşke ben de senin şeklinde biriyle evlenebilseydim!” dedim ve ellerimiz birden kenetlendi. İkimiz de titriyorduk.

Eniştem ansızın delice dudaklarıma yumuldu. Tüm suratımı yalıyordu. İnanılmaz bir hasret vardı içinde demek ki, ve sonucunda bana kavuşmuştu. Sık sık öpüşmeyi bırakıp gözlerime bakıyor ve yine öpüyordu. Ben kendimi kaybetmiştim. Hayatımda Kocam beni bir defa bu şekilde şehvetli öpmemişti. Eniştem beni nazikçe koltuğa yatırdı. Sağ elini (Kot) Pantolonumun üstünden am deliğime attı ve sert olan Kot’umdan amcığımı sıkmaya başladı. Dayanamadı ve Pantolonumu çıkardı. Ben mutluluk ve heyecandan delirecektim. Böyle bir erkeğe haiz olmak ne güzeldi. Külodumdan elini am deliğime soktuğunda titremelerim artmış, orgazm olmak üzereydim. Fazlaca zamanımız da yoktu. Eniştem de hemen bir çırpıda kendi pantolon ve külodunu çıkardı. Eniştemin çelik gibi yarrağı karşımda duruyordu. Aslında zamansızlıktan ağzıma alıp doya doya emip yalayamadım. Eniştemin yarrağı amıma değdiği anda gözlerime bakıyordu. Sonra yavaşça kaydırıverdi içime. Tanrım, bu ne müthiş bir zevkti! Ama ne yazık ki, Eniştem de besbelli benim şeklinde büyük coşku yaşıyordu, kısa vakit sonrasında kendini tutamadı ve içime boşaldı. Ben Eniştemin erken boşalmasından dolayı ben daha Orgazm olamamıştım…

Tam da, oldukca kısa sürede bittiğine ve Orgazm olmama ramak kalmasına üzülmeye başlamıştım ki, Eniştem, “Kurban olurum senin amına Baldız. Yıllardır bunun hasretini çekiyordum. Bu am benim artık!” diyerek, bacak arama yumuldu ve delice amcığımı yalamaya başladı. Kısa zaman sonrasında ben de Eniştemin ağzına boşaldım. Eniştem doğrulduğu zaman, az önceki halinden daha da irileşmiş yarağıyla karşılaştım. Eniştem, “Baldız fazla vaktimiz yok, hadi hemen birdaha!” diyerek beni domalttı ve arkadan amcığıma soktu. Amıma çılgın benzer biçimde geçiriyordu. Ben de Eniştemin girip çıkmasına ters orantılı, ileri geri yapıyordum. Derken biz de aynı anda ve inlemelerle boşaldık. Ablam eve gelmeden acele gitmek istiyordum, hemen toparlandık. Kapıdan çıkarken, “Canım Kocacığım!” diyerek, Eniştemin dudaklarına yapıştım.

Bu vaka yeni oldu, şu sıralar yaşadıklarımı hazmetmeye çalışıyorum. Ama Eniştemin artık bundan sonrasında hem benim hemde ablamın kocası olacağı açık!