Merhabalar, ben 18 yaşında, bakımlı, azıcık boyuna bakılırsa tombul sayılabilir, beyaz tenli bir vücuda haiz, cinsel konularda tecrübesi olmayan, genç bir delikanlıyım. Sizlere, geçen yaz, bizim köyden Mehmet amcayla yaşadığım bir olayı itiraf etmek istiyorum.

Mehmet amca 50’li yaşlarda, evli, 3 çocuk babası, köyümüzde hatırı sayılır birisidir. Bir gün kahvehanede Mehmet amca bana, köyümüze 5 km uzaklıkta nehire balık tutmaya gideceğini, istersem beni de yanında götürebileceğini, balık tutmaya yardım edebileceğimi” söyledi. Ben de, “Tamam!” deyip evdekilere haber vermeye gittiğimde, evden ilk ilkin, “Suya girer boğulursun.” diye kızdılar. Mehmet amcayla gideceğimi söyleyince, “Tamam git ozaman, Mehmet amcan sana göz-kulak olur.” dediler ve gitmeme izin verdiler.

Mehmet amcayla beraber dereye gidip, öğleye kadar, 8 tane balık yakaladık. Mehmet amca ateşi yaktı, birlikte balıkları ızgara yapmış olup yemeye başladık. Ben içki içmiyordum, fakat Mehmet amca getirdiği ufak rakıyı büyük bir zevkle içiyordu. Sohbet ederken Mehmet amca oldukça keyifliydi. Bazen saçlarımı ve yanaklarımı okşuyordu. Bu da benim hoşuma gidiyordu. Bir ara, işemek için kalktı, iki adım öteye gidip işemeye başladı. İşemeyi bitirdikten sonra, yarağını sallayarak, son damlaları boşaltmaya çalışıyordu. O esnada birazcık daha bana doğru dönmüştü. Ben utanarak, başımı çevirir şeklinde yapıyor, bir yandan da yarağını görmeye çalışıyordum. Baktığımı anlamış olmalı ki, yanıma oturduktan sonrasında, el şakaları artmaya başladı. Az ilkin işerken sikini birazcık da olsa görebilmiştim, kendi kendime (O ne biçim sik öyleki?) diye merak etmeye başladım.

Bu arada şakalaşmayı biraz daha ilerleterek, güreşmeye başladık. Beni bazen üstüne, ara sıra de dibine alıyordu bu şakayla komplike güreşmemizde. Sikinin kalktığını, bacağıma yada başka yerime dokunduğunda hissediyordum. Siki oldukça büyük ve sertti. Beni kucakladığı vakit, sikinin değdiği yer acıyordu. Ben korkmaya, utanmaya ve kızarmaya başladım. Mehmet amca bunu anlamış oldu ve güreşmeyi bıraktık. Tekrar nehre indik, biraz daha aşağıya doğru yayan iyi bir yer bulduk ve balık tutmaya başladık. Dört tane yakaladık. “Birkaç tane daha yakalayalım, annene götürürsün!” dedi. “Tamam.” dedim. Bir saat içinde 5 adet daha yakaladık. Yorulmustuk. Oturup dinlenirken, Mehmet amca uzandı, beni de kendi üzerine doğruçekti. Yüz üstü tam üstündeydim. Elleriyle götümün yanaklarını okşamaya başladı. Ben “Mehmet amca yapma, birileri görürse ayıp olur!” dedim. “O vakit, derenin biraz daha aşağılarına inelim!” dedi ve indik.

Orada tekrar sırtüstü uzanıp, gözlerini kapattı, elimi tutarak yarağına dokundurmaya çalışıyordu. Pantolonunun içinde siki kabarmaya başlamıştı. Oldukça büyüktü ve ben iyiden iyiye merak ediyordum. Eliyle yarağını okşattırırken, uyur numarası yapmış olup, derinden soluk almaya başladı. Kendi elini benim elimden tehlike, ben okşamaya devam ettim. Hoşuma da gitmeye başladı. Siki pantolonun arasında iyice sertleşmiş, kazık şeklinde olmuştu. Hafif gözlerini açıp, yarağını dışarı çıkarmamı istedi. Ben ‘Olmaz!’ der benzer biçimde başımı salladım. Israr etmedi ve tekrar uykuya dalmış gibi yaptı. Ben pantolonun üstünden okşamaya devam ediyordum. 10 dakika kadar okşadıktan sonrasında, Mehmet amca doğruldu ve “Yine işemem lazım.” dedi ve kalktı. Bu sefer sikini yanımda çıkarıp işemeye başladı. Aman tanrım, o ne öyleki?!! Kocaman bir yarrağı vardı. Kafası benim yumruğumdan büyüktü ve işerken sanki bir hortumdan su akar şeklinde sidik akıyordu. Bittiğinde sikini içeri koymadan yanıma oturup uzandı. Güya uykuya daldı yeniden. Ben bu sefer kendiliğimden dokunmaya çekindim. Yine elimi tutup, o kocaman sikini tutturdu. Kalın, sert ve oldukca sıcaktı. Ben acemi ellerimle yarağını okşamaya başladım. Gariptir, ilk defa başka birinin sikini görmüştüm ve elimle oynuyordum. Ve de oldukça hoşuma gidiyordu…

Sikini okşamaya devam ettikçe ucundan su renginde bir-iki damla sıvı geldi. Parmağımla kafasına sürmeye başladım. Kayganlaştı. Siki kalp gibi atıyordu, elimle hissediyordum. Mırıldanarak benden yarağını öpmemi istedi. Ben de öpmeye başladım. “Ağzına al.” dedi. Kafasını tamamen ağzıma almaya çalıştıysam da olmadı. 5 dakika kadar sikinin her tarafını yaladım. Bana, “Kenan yavrum, oldukca tatlısın, çok tatlı!” diye mırıldanıyordu. Bu arada pantolonumun üzerinden götümü okşamaya başladı ve ben birazcık tedirgin oldum, bu sebeple böyle şeyler ile alakalı hiçbir bilgim ve tecrübem yoktu. Ama bir yandan neler olacağını merak ediyor ve içimden devam etmesini arzuluyordum. Sikini yalamaktan da bir türlü vazgeçemiyordum. Sikini kıtlıktan çıkmış benzer biçimde yalıyordum. Bu arada kemerimi açtı, pantolonumu ve külodumu indirdi, çıplak götümü okşuyordu. Okşarken de “Bebek şeklindesin, oldukca yumuşak ve tüysüz bir götün var.” diyordu. Biraz daha oynaştıktan sonra, az az hava kararmaya başladı. Sikini yalayarak ve emerek boşalttıktan sonrasında, evden merak etmesinler diye, toparlanıp evin yolunu tuttuk.

Yolda içime bir telaş girdi, acaba Mehmet amca bu yaptıklarımızı, anneme yada bir başkasına söyler mi diye korkuyordum ki, Mehmet amca bana, “Kenan yavrum, bu yaptıklarımız aramızda kalsın, mutlaka hiç kimseye söyleme, belki yanlış anlarlar. Tamam mı?” dedi. Acaip rahatlamıştım, “Kesinlikle hiç kimseye söylemem, Mehmet amca!” dedim. Köye yaklaşırken, Müjgan Ablam bizi görüp yanımıza geldi ve birlikte eve doğruyürümeye devam ettik. Eve geldiğimizde, ayrılırken Mehmet amca “Kenan, yarın sabahtan gel, tekrar balığa gidelim. Yarın daha çok balık tutarız!” dedi ve göz kırptı. Ben de gülümseyerek “Tamam, gidelim Mehmet amca.” dedim. O akşam heyecandan uyuyamadım, bir an ilkin sabah olsun istiyordum…

Sabah oldu, erkenden Mehmet amcanın evine gidip çağırdım. “Hazırlanıyorum.” dedi. 10 dakika kadar bekledim, geldi. Birlikte tekrar aynı yere gittik. Sabah sabah birkaç tane balık tuttuktan sonrasında oturup dinlenmeye başladık. Biraz dünkü mevzu hakkında konuştuk. Beni kucağına aldı, dünkü şeklinde saçlarımı ve yanaklarımı okşamaya başladı. Sikinin az az kalktığını hissetmeye başladım, çok hoşuma gidiyordu. Biraz kucağında oturduktan sonrasında beni kaldırdı ve yarağını çıkardı. “Dün oldukca güzel yaladın, tekrar ağzına al ve yala!” der demez, büyük bir heyecan ve iştahla yarağını yalamaya başladım. Ben yarağını yalarken Mehmet amca da kemerimi çözüp pantolonumu ve külodumu çıkarmış, götümü nazikçe okşuyordu. Yine dünkü şeklinde sikinin devasa kafasını ağzıma almaya çalışıyordum. “Sana şimdi daha farklı birşey tattıracam.” diyerek beni dört ayak domaltıp, kalınca ve sert yarağını götümün yanaklarına sürtmeye başladı. Sikini götüme sokmaya çalıştıysa da olmadı, bir türlü girmedi. Sonra parmağını götüme sokmayı denedi. Ben götümü kastıkça, parmağını sokmaya zorlanıyordu. Sonunda işaret parmağı götüme girince, birazcık acı hissettim. “Kendini serbest bırakırsan acımaz.” dedi. Fakat elimde değildi, coşku ve korkudan götümü iyice büzüyordum.

Mehmet amca yine yere sırtüstü uzandı ve benim götümü kendine doğru çevirerek, 69 pozisyonuna geldik. O benim göt deliğimi yalarken, ben de onun sikini yalıyordum. Sikinin kafası kayganlaşmaya başladığında beni doğrulttu ve bana, “Sen kendin ayarla götünün deliğini ve sikimin üzerine yavaş yavaş otur.” dedi. Ben de “Tamam.” dedim ve sikini elimle tutup göt deliğime getirdim. Ne kadar uğraştıysam da kafassını bile içime alamadım. Sanki götümün deliği yırtılacak şeklinde oluyordu, oldukca acımaya başladı, birazcık ara verdik. Ara verdiğimizde yarağı inmişti, yeniden yarağını ağzıma verip yalattırınca yarağı yine kazık benzer biçimde oldu. Beni yeniden dört ayak domalttı. Götümü birazcık yalayıp ıslattıktan sonrasında, sikini göt deliğimin tam üzerine getirdi. Kalçalarımdan kuvvetlice tutup, sikini götüme geçirmeye çalışıyordu. “Olmuyor, götüm oldukça acıyor.” dedim. “Kendini özgür bırak, birkez girdi mi birdaha acımaz.” dedi. Konuşurken, kalçalarımdan kendine doğru çekip üstüme tüm kuvvetiyle yüklenince, göt deliğim kesin yırtıldı sandım. Acıyla “Mehmet amcaaa!” diye bağırdım. “Sus, tamam, kafası girdi.” dedi. Ben de “Mehmet amca, sakın kıpırdama, oldukca acıyor.” dedim.

Birkaç dakika o biçimde bekledikten sonra az az götüme sokmaya başladı. Götümün deliği yanıyordu sanki, gözlerimden yaş geldi. “Mehmet amca fazlaca acıyor, sen dur, ben geriye doğru dayanayım.” dedim. “Tamam.” dedi. Götümü yavaş yavaş geriye iterek sikini içime almaya başladım. O da hafifçe sokmaya çalışıyordu. Biraz uğraştıkdan sonrasında, ağzıma alamadığım o koaman yarrağını, daracık götüme, altına kadar yerleştirdi. Siki içimde kalp atar şeklinde kasılıp gevşiyordu. Bi süre beni siktikten sonrasında içime boşaldı. Döllerinin sıcaklığını içimde duymak çok hoş bir duygu verdi bana. Sikini, birazcık içimde beklettikten sonra çıkardı. Bana, harika olduğumu, benden oldukça memnun kaldığını söylemiş oldu. Biraz dinlendikten sonrasında kalktık, birkaç tane daha daha balık tuttuk. Tuttuğumuz balıkların hepsini bana verdi ve evin yolunu tuttuk…

Evde, 3 gün götümün üzerine oturamadım… Aradan geçen bir haftadan falan sonra götüm kendine gelmiş, yeniden yarak yalamak ve götümü siktirmek istiyordum. Birgün Mehmet amcanın köy dışındaki tarlasına gittiğini gördüm. Tarlası pek uzakta değildi, otuz dakika sonrasında ben de gittim. Tarlanın kenarında, ağaçlıklar vardı, ordan birtakım seslerin geldiğini farkettim. Sessizce yaklaştığımda gözlerime inanamadım! Müjgan ablam Mehmet amcanın yarağını ağzına almış yalıyordu. Müdahale etmedim, aslına bakarsan Mehmet amcaya gücüm de yetmezdi. Hem müdahale etsem, Mehmet amca ablama (beni de siktiğini) söyler diye korktum. Gizlice seyretmeye başladım. Müjgan ablam, Mehmet amcanın sikini iştahla yalamaya devam ediyordu. Mehmet amca zevkten kudurmuştu. Ablamı ceketinin üstüne sırtüstü uzatıp, şehvetle öpüyor, bir yandan da elbiselerini çıkarıyordu. Ne yapacağımı bilmediğimden zaman zaman onlara bakıyor, ara sıra de yüzümü başka tarafa çeviriyordum.

Mehmet amca ablamın kazağını ve sütyenini boğazına doğru sıyırdı. Sonra ablamın küçük göğüslerini yaladığını gördüm. Ablam da oldukça zevk alıyordu herhalde, inilti sesleri ta kulağıma geliyordu. Mehmet amca ablamın göğüslerinden sonrasında dudaklarına yapıştı. İkisi de dünyalarından geçmişler, çılgınlar şeklinde sevişiyorlardı. Aramızda sadece 5 – 6 metre falan mesafe vardı. Mehmet amca diliyle aşağılara inmiş, Müjgan ablamın am deliğini yalıyordu. Ablam zevkten kuduruyordu. Daha sonrasında ablam, “Sik beni, kızlığımı boz!” diye yalvarmaya başladı. Mehmet amca, ablamın bacaklarını omuzuna alıp, sikini amcığına yerleştirince, ablam çok daha sesli inlemeye başladı. Ablamın kızlığı gitmişti. Mehmet amca hiç durmadan yarağını ablamın amcığına sokup çıkarıyordu. Bu biçimde ablamın amını epeyce siktikten sonrasında, ablamı domaltıp dört ayak vaziyetine getirdi. Ben içimden (Kesin beni siktiği gibi ablamı da götten sikecek, götüne yarak girince bak sen ablamın feryadına!) diye düşünüyordum ki, Mehmet amca o koca yarağını ablamın götüne bir seferde soktu ve ablamı götünden sikmeye başladı. Orospu ablam demek ki epey zamandır götünü siktiriyordu, bu ilk defa olamazdı. Mehmet amca ablamın götünü 10 – 15 dakika kadar siktikten sonrasında, tam boşalacağı vakit sikini çıkarıp, ablamın ağzına verdi ve boşaldı. Ablam derin-derin soluk alıyor ve bütün döllerini yutuyordu. Hemen ordan uzaklaştım ve eve gittim…

Ablam daha sonra köyden birisiyle nişanlandı. Buna karşın, Mehmet amcayı birkaç defa daha, ablamı sikerken gördüm. Ne vakit ablamı yada Mehmet amcayı tarlaya giderken görürsem, hemen otuz dakika sonra ben de gidip, gizli saklı gizli seyrediyorum. Mehmet amca her fırsatta ablamı sikiyor. Fırsat buldukça ben dehalen kendimi Mehmet amcaya siktiriyorum, çok büyük de zevk alıyorum. Mehmet amca, benim (Onun ablamı siktiğinden) haberim yok sanıyor, ablamın esasen benim de siktirdiğimden haberi yok, şimdilik üçümüz de hayatımızdan memnunuz…