Selamlar götünü siktirebilmiş ve zevkin doruğuna ulaşabilmiş arkadaşlara. Ben de başımdan geçmiş kısa bir başarısız olayı yazmayı uygun gördüm. Bundan birkaç ay evvelinde tatile (Thailand) Pukhet adasına gittim. Pukhet adası, ‘Ladyboy’ denen Travesti veya halk dili ile ibnelerin bolca olduğu bir yer. Orada bir kadınla tanıştım ve kaldığım pansiyona götürdüm, 5 gün boyunca sikişip durduk. Fakat hanım benden çok genç olmasına rağmen istediğim zevki tam alamıyordum. Hatta son günde sikişirken, daha boşalmadan sikim inmişti. Ertesi gün tatilim bitecek, pansiyonu terk edip ülkeden çıkacaktım. O siktiğim hanım o geceyi evinde koymak istedi. Belki de çok haklı idi, onu istediği biçimde sikemiyordum.

Moralim bozulmuş, iktidarsızlık korkusu içime kurşun gibi çökmüştü. Kara kara düşünürken, bir taraftan da kirli çamaşırlarımı temizlemeciye götürmek için hazırlanıyordum. Pansiyonun önüne çıktım, yolun karşısında uzun boylu, ince yapılı bir kadın bana bakıp, ellerini yarı beline bir iki çekerek, ‘Sikişelim mi?’ işareti yapıyor ve tekrar elini ağzına götürüp, ‘Yalarım, emerim!’ işareti veriyordu. Benim de aklım iktidarsızlığımla meşgul, kafa işareti ile ‘Hayır istemiyorum!’ dedim. Ve yoluma devam ederek temizlemeciye gittim. Dönüşte tekrar aynı bayan yeniden aynı işareti verince, gelmesini işaret ettim. Yanıma geldi ve mutabık kaldık, yukarı odaya çıktık.

Ben içeride dudaklarından öpmeye başladım. O ise, beni istemiyormuş şeklinde, yarı gönülsüz geri itiyordu. Ben de birazcık kızmaya hazır bir halde geri çekildim. Aslında çekilmek istemiyordum, zira sikim nedense kazık şeklinde oldu. Ben hiç reaksiyon göstermeme fırsat olmadan, bana açıklaması gereken bir şey bulunduğunu söylemiş oldu. “Buyur, nedir?” dedim. Bana kendisinin ‘Ladyboy’ (Travesti, ibne) bulunduğunu dediğinde sinirden kudurmuştum. Onu o anda ordan kovmak, hatta dövmek geçti içimden. Ama aynı anda bir erkekle olmanın nasıl bir şey olduğunu da çok merak ediyordum. Ve üstelik o öteki kadının am deliğini sikerken inen sikim şimdi patlayacak benzer biçimde idi. “Tamam, önemli değil, beraber olalım!” dedim ve yine yiyişmeye başladık…

Ayakta karşılıklı soyunmaya başladık. ‘Ladyboy’ bana arkasını dönerek soyundu, sonra iki eliyle sikini kapatarak döndü. Sikini görmek istediğimi söyleyerek, ellerini tuttum kenara çektim. Siki kalkmış, fakat küçük bir yarağı vardı. Sikinin kafası aşağı doğru eğik bir tipi vardı. Sikini yalamak için inanılmaz bir arzu belirdi içimde ve o eğri siki ile beni sikmesini dilek ettim. (Ben daha küçük yaşlarda iken tecrübesizce yeniden aynı yaş gurubu arkadaşlarla sözüm ona sikişiyorduk, kısaca benim götüme 3-5 sik girdi ama ne olduğunu bilmeden, biri yerleştirip çıkarıyor, sonrasında öteki sokuyordu) Galiba bu sebepten ötürü şimdi de siktirmek istiyordum. Eğildim, ‘Ladyboy’un yarağını ağzıma aldım. Kendimin hoşuna gidecek biçimde özen ile yalıyor ve emiyordum. Eee, yıllarca iyi fena sikim yalandı, emildi. O kadar hoşuma gitti ki yalamak, siki ile beraber taşşaklarını da rahatlıkla emiyor ve yalıyordum. Siki tam dilimin üzerinde iken, dilimi uzatıp taşşak torbalarını da yalıyordum.

Aldığım zevkten kendimden geçmiştim. Sikinin erkeksi kokusu ve keyfi öyle güzeldi ki, anlatacak kelimeler bulmak çok zor, tek kelime ile görkemli bir duygu! Sikini hiç ağzımdan çıkartmak istemiyor, kendimden geçmis bir şekilde yaladıkça yalıyordum. Sadece, keşke ağzımdaki sik birazcık daha büyük olsaydı diye şansıma lanet okuyordum. Birden omzumdan geri itildim, ‘Ladyboy’ “Dur, yoksa geliyorum!” diyerek sikini ağzımdan çıkardı. Ağzımın suları ile kayganlaşmış sikinin götüme girmesinin ne hoş olacağını düşünüp, arkamı döndüm, domalıp beni sikmesini istedim. Elime bol tükürük alıp götüme sürdüm ve kocam olmasını istediğim ‘Ladyboy’un bana haiz olmasını bekledim. Sikini götüme değdirdiğinde zevkten çıldıracak gibiydim. Benim taşşaklarım normalin on kat fazlası çalışıp, menileri sikimin ucuna taşıyor ve asla ellemeden boşalmak suretiyle idim.

Ama ‘Ladyboy’ bir türlü götüme sokamıyor, beni sikemiyordu. Birkaç denemeden sonra erkeğim olsun diye arzuladığım kişinin neden ‘Ladyboy’luk yaptığını anladım. Daha götüme sokamadan boşaldı ve benim götüm halen bakire!

Yarraklarınızı öperek iyi günler diliyorum.