Ben Almanyada oturan 23 yaşında yakışıklı birisiyim. Hayatımda çok hanımla beraber oldum. Karı ayarlamak benim için asla zor olmuyordu, hanımefendileri sanki bir mıknatıs gibi çekiyordum. Ve onları sikerkene, nedense onların benden daha talihli olduklarını, onların benden daha çok zevk aldıklarını düşünüyordum.

Birgün, acaba (Sikilmek) nasıl oluyor diye meraklanmaya başladım. Ve daha sonra 31 çekerken, sanki beni birisinin siktiğini düşünerek çekiyordum. Ve boşaldığımda, asla yaşamadığım bir halde orgazm oluyordum. Artık azar azar ibne olduğumu kabulleniyordum. Birgün kafama taktım, sikilmek istiyordum. MSN’den, beni sikmek isteyen erkekler arıyordum. Birisiyle tanışıyordum, buluşacağız diye anlaşıyorduk, buluşacağımız gün vardığında de, bunun rahatsızlıkları falan var korkusuyla vazgeçiyordum. Birisinin cep numarası duruyordu fakat bende. Birgün trenle eve giderken, birden bire azdım. Sikilmek istiyordum. Bende telefon numarası olan erkek yolun üzerinde bir şehirde oturuyordu. Hemen trenden indim, ona telefon açtım ve “Sikilmek istiyorum, oldukca azdım, kaçırma bu fırsatı.” dedim. Adam, “Tamam, seni Bahnhoftan otomobille almak için yola çıkıyorum.” dedi. Bahnhofta beklerken o beni aradı, ve kendimi tanım etmemi istedi. Ben de 1,82 m uzunluğunda, güzel bir vücuda ve daha güzel bir göte sahip olduğumu söyledim. Gerçektende öyledir, fazlaca süper bir götüm var, hanım olsaydım, bu götle kesin manken olurdum.

Adam Bahnhofa geldi, ve o vurdurmak isteyenin benim olduğuma pek inanamıyor olması lazımdi ki, benimle konuşmaya cesaret edemedi. Birisini arar şeklinde Bahnhofta bir oraya, bir buraya gidip geliyordu. Sonra göz göze geldiğimizde, “Aradığın benim.” dedim. Adam şaşırmış ve acaba tuzak mı diye düşünerek, “Merhaba.” dedi. Ben de, “Hadi sana gidelim.” dedim. Arabasına oturduğumda öylesine azmıştım ki, o arabayı kullanırken onun yarrağını ellemeye başlamıştım bile. Sonradan da ağzıma alıp sakso çekmeye başladım ve onu boşalttırmadan bıraktım. Evine geldiğimizde bana, “Ne içersin?” diye sordu. Ben de, “Buraya birşeyler içmeye değil, sikilmeye geldim.” dedim. O gün oldukça dar bir kot pantolon giymiştim, çok seksiydim. Arkamı döndüm götümü ellesin diye, O da boynumu yalayarak götümü elliyor ve sikini sürttürüyordu. “Yatak odan nerde?” diye sormuş oldum ve yatak odasına gittik. Ben derhal yatağa uzandım ve götümü ona gösteriyordum. O zamana kadar ödlek korkak hareket eden erkek birden bire açıldı ve beni soymaya başladı. Beni çırıl çıplak ettikten sonra, kendisi de soyundu.

Sonra yarrağını ağzıma dayadı ve “Yala ibne!” dedi. Bu hoşuma gitmişti ve yarrağını zevkle yalamaya başladım. Adamın yarrağı çok sert olmuştu, benim de sikim kalkmıştı. Sonra beni domalttı, tam sikecekken ben ona, “Prezervatif kullanacaksın.” dedim. O da “Tamam.” deyip çekmeceden bir tane çıkardı ve yarrağına taktı. Artık hazırdım ve sikilmeyi bekliyordum. Adam yarrağını götüme dayadığında oldukca acı vermişti. Bağırıp geri çekildim ve “Çok acıyormuş, ben vazgeçtim!” dedim. O da, “Tamam, azar azar yaparız, seni alıştıra alıştıra sikerim.” dedi ve beni ikna etti. Benim sikim artık inmiş ve coşku yerini korkuya bırakmıştı. Korkudan titriyordum. Adam göt deliğime krem sürdü ve ben tam vazgeçmeyi düşünürken, birden bire geçirdi yarrağını götüme. Çok acayıp acıdı ve fazlaca sesli bir şekilde bağırdım. Adam delirmiş gibiydi ve dur-durak dinlemiyordu. Götümü deli gibi düdüklüyordu, ben de acılar arasında kendimi kurtarmaya çalışıyordum. Ama adam sıkıca tutuyordu beni, kaçamıyordum. 5-6 dakika siktikten sonra benim götüm yarrağa alışmıştı ama ben yinede istemiyordum. Kurtulamıyacağımı anladıktan sonra, “Madem kurtulamıyorsun, hiç olmazsa zevk almaya bak.” dedim kendi kendime ve götümü serbest bıraktım.

Bir zaman sonra sikilmek bana acaip zevk vermeye başladı. Acı haykırışlarım, zevk haykırışlarına dönüştü ve sikim de tekrar kalkmıştı artık. Ona “Devam et, sik, çok iyi yapıyorsun, durma sik.” diye yalvarıyor olmuştum. Adam benim götümü (bir am siker gibi) sikerken, o anda başka bir adam geldi odaya. Çıplaktı ve yarrağı kalkmıştı. Belli ki o da beni sikecekti. Başımın tarafına geldi ve yarrağını ağzıma verdi ve ben yalamaya başladım. Bu arada o diğeri erkek götümü halen deli benzer biçimde sikiyordu. Böylesine siktirmek çok güzel oluyordu, inanılmaz derecede hoşlanıyordum ve (Sikilmek ne güzelmiş!) dedim kendi kendime. Ve o anda götümü siken erkek boşaldı ve götüme sımsıcak birşeylerin aktığını hissettim. Meğer adam kaşla göz arasında bir yolunu bulup prezervatifi çıkarmış. Ama hiç umurumda değildi. Götümü siken erkek iyice boşaldıktan kisa bir müddet sonra, sakso çektiğim erkek de ağzıma boşaldı ve bir sürü dölü ağzıma yüzüme doldu. Zevkten onun bütün dölünü yuttum, çok güzeldi.

Bu arada öteki odada hazır bekleyen bir başka arkadaşları daha varmış, “Gel, sıra sende.” deyip onu çağırdılar odaya. Bu üçüncü adam da çıplaktı ve yarağı kalkmıştı. Ve gelir gelmez hemen arkama geçti ve beni götümden sikmeye başladı. Ama bu daha kötü düdüklüyordu, çok güzeldi, anlatamam. Adam en azından 15 dakika kadar götümü sikti. O sikerkene, beni ilk siken erkek baş tarafıma geldi, inmiş yarrağını ağzıma verdi ve yalattırarak yarrağını kaldırttı. Hem götümü, hem de ağzımı siktiriyordum. Ve ben orda hiç elimi sikime vurmadan, sadece ağzımı ve götümü siktirerek hayatımda olmadığım derecede bir orgazm yaşadım, inanılmazdı. Sırayla ve dönüşümlü olarak götümü siktiler. Biri sikip götüme boşalırken, öteki yarrağını ağzıma verip ağzıma yüzüme boşalıyordu. Yorulmuştum, onlar da bitmişlerdi. Biraz dinlendikten sonrasında, götümün ağrısıyla kalkıp eve gittim.

Bir hafta götümün üstüne oturamaz oldum, resmen delik deşik etmişlerdi beni. Ama çoook güzeldi. Artık sürekli götümü vurdurmak isterim ve haftada minimum bir defa bu üç kişiye siktiriyorum kendimi…